2737
2739
عنوان

خانوما یه سوال دارم

90 بازدید | 13 پست

اماما گفتن  خوابو برای کسی تعریف نکنید که تعبیر بد نکنن میخاستم بدونم خودمون اگر تو ذهنمون هرچی بیاد اونم قبوله ینی تعبیر میشه یا منظورشون یه فرد دیگه بوده که به زبون بیاره؟؟؟؟

من خودم چون افکار منفی به شدت دارم وسواس فکریم روش یه وقتایی که خوابم میبینم تو ذهنم همش چرت و پرت میاد

میشه بهم بگید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مثلا یکی از دوستام خواب دیده بود مریض شده بود میگ هی تو ذهنم میومد که نکنه واقعا مریض بشه خب افکار ک ...

چرا باید تمرین کنید و ورودی‌های خوب داشته باشید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

کی اماما همچین حرفی زدن😑 بیشتر تعبیر خواب ها خرافاتی هست...میگن خواب قبل از طلوع واقعی هست....خواب های بعد از طلوع خواب الکی هس....اگ قبل طلوع خواب دیدی مضوعش رو توی گوگل بزن تعبیراش بیاد:/

2740
کی اماما همچین حرفی زدن😑 بیشتر تعبیر خواب ها خرافاتی هست...میگن خواب قبل از طلوع واقعی هست....خواب ...

اخه یه جاخوندم امام صادق گفته خوابتونو به هرکی نگید

میگم خوابم صب بود ساعت ۹ بعدشم پریودم تعبیر داره؟

ساعت ۹ صب ک دیگه ن😂 اونا ترشحات مغزه😂

😅😅😅واقعا هم هرچی بیداری فکر میکنم تو خوابم همونارو میبینم صبحا

عزیزم میشه بگی این خوابا ام ک میگی تعبیر نداره مثلا اگ تعبیر کنیم بازم اتفاق نمیفته؟؟؟؟

😅😅😅واقعا هم هرچی بیداری فکر میکنم تو خوابم همونارو میبینم صبحا عزیزم میشه بگی این خوابا ام ک میگ ...

ببین اینکه بفهمی معنیه خوابت چیه و تعبیرش کنی ربطی ب اتفاق افتادن و نیوفتادنش نداره....مثلا بر فرض تو ساعت ۳ صبح یه خوابی میبینی....اگه واقعا بخواد اتفاق بیوفته، تو سراغ تعبیرش هم نری بازم اتفاق میوفته.....تعبیر کردن فقط واسه اینه ک خودت بفهمی و شاید بتونی یه اتفاقی رو پیش بینی کنی

ببین اینکه بفهمی معنیه خوابت چیه و تعبیرش کنی ربطی ب اتفاق افتادن و نیوفتادنش نداره....مثلا بر فرض ت ...

ببین من خیلی افکار منفی دارم گاهی اوقات خوابی میبینم تعبیری که میکنم اصلا اصلا ربطی هم به اون خواب نداره میخام بدونم اون تعبیری ک تو ذهن داغون من میاد اتفاق میفته یا نه؟