2733
2739
عنوان

بالش جهیزیه

278 بازدید | 27 پست

سلام . دوستان من چند ماهه قبل پیش یکی از آشناها بالش سفارش دادم که برام درست کنن برا جهیزیه 

اون موقع گفت ۲۴ تا بالش با پرگیر و پارچه رو کلا 1۰ میلیون چند ماهه طولش داد هر دفعه یه بهونه میاورد 

دیگه سری آخری رفتم گفتم عجله دارم اوردشون برام ما گفته بودیم هر بالش ۳ کیلو باشه وقتی اوردشون وزنشون کردم هیچکدوم ۳ کیلو نبود پارچه رو هم نگرفته بود پرگیرش هم کلا پر لک بود کلی با هم جر و بحث کردیم که این چه وضعشه من روم نمیشه اینارو ببرم برا جهیزیه 

گفت خودتون خواستید ۳ کیلو باشه الانم اگه میخاید درستش کنم ۳ میلیون باید بهم بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم چند ماهه پولم دستته اون موقع گفتی کلا آماده آماده ده تومن الان چرا باید ۳ تومن بدم 

اصلا پولمو بده میرم جای دیگه قبول نکرد 

گفتم میرم تعزیرات شکایت میکنم گفت برو پسرعمومه 

هیچ کاری نمیتونی بکنی 

بنظرتون من الان چکار کنم؟؟ 

2731

پولتو پس بگیر برو جای دیگه چه خبر ده تومن من ۶تا با بهترین پارچه متریال و پر کردن ازم گرفت ۲

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
گفتم چند ماهه پولم دستته اون موقع گفتی کلا آماده آماده ده تومن الان چرا باید ۳ تومن بدم  اصلا ...

برو شکایت کن از پسر عموشم شکایت کن زنگ بزن پلیس بیاد

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740
میترسم نتونم کاری کنم و اون آشنا زیاد داره منو مقصر میکنه با پارتی بازی

الان یجوری شده کسی واقعا واسه کسی پارتی بازی نمیکنه بخاطر موقعیت شغلی خودش 

شما شکایت کن حداقل بدونه میتونین از حقتون دفاع کنید اصلا تعزیرات نرو شکایتتو ثبت کن بزار بره دادگاه

2706