2733
2739
عنوان

من یه ماه دیگه عقدمه ولی یه موضوعی داره اذیتم میکنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 111 پست

هر اتفاقی و ک نباید گفت مثل اینکه برگردی از دوس پسر قبلنت پیش نامزدت صحبت کنی😐

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترين كار اينه برى پيش روانشناس و اين موضوع ريشه اى حل بشه كه تاثير منفى هم توى زندگى با همسرت نداشته باشه، ميدونم اولش كه ادم ميخواد بره خيلى سخته ولى سعى كن حتماً برى🥰

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2728

عزیزم بخش بکارت،کمترین اهمیتو در این مساله داره.روانت خیلی مهمتره.ممکنه این ترس روی روابط جنسیت با همسرت تاثیر بذاره

متاسفم واسه این اتفاق خیلی بدی که برات افتاده.ازت خواهش میکنم حتما با یه روانشناس مشورت کن

با کسیم ازدواج کن که توان درک این مساله رو داشته باشه

به هیچ عنوان نگو ، خودت رو‌خودت کار کن سعی کن حلش کنی ولی به عزیزترین کست هم نگو

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
اصلا نگو  تو دعواها میشه سرکوفت

اخه میترسم از همون بعدا اگ خون نیومد چکار کنم😭

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
2738

موضوعی نیست که خودت مسئول بوده باشی پس فعلا هیچی نگو 

برو حتما پیش روانشناس خوب چون متاسفانه به خاطر اون اتفاق دردناک این ترس در تو به وجود اومده 

حتما برو روانشناس تا بتونی این شرایط رو کنترل کنی 

ولی اصلا نگو به نامزدت چون تو هیچ تقصیری تو اون قضیه نداشتی و معلوم نیست چطور برخورد میکنه ...

اگ آدم خوبی باشه کمک می‌کنه ک فوبیات برطرف شه 

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69

نه نه مگه دیوانه شدی خودت برو پیش مشاور وازالانم خودت تنها برو دکتر تا معاینه انجام بده برات اگراتفاقی برات افتاده بود درستش کن تا قبل ازازدواجت اما نزار کسی بفهمه البته بامادرت میتونی مشورت کنی

2706