2733
2739
عنوان

من یه ماه دیگه عقدمه ولی یه موضوعی داره اذیتم میکنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 111 پست

درضمن راجع ب بکارت مقاله سطح اول بخون بفهمی چیه اصلا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه میترسم از همون بعدا اگ خون نیومد چکار کنم😭

نیومد ک نیومد برا همه ک نمیاد چقدر سخت میگیرین

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
2728

عزیز دلم اول اینکه استرس نداشته باش چیزی ب اسم پرده وجود نداره گلم 

ی غشا نازکه ک بهش میگن هایمن 

یکم تحقیق کن راجبش این ی چیزه اثبات شده تو کله دنیاس 

ماماهای اینجام ک الکی نسبت ب حرفی ک بزنی بهت ی برگه سلامت چرت میخان بدن

برو پیش مشاور تا ازین ترسی ک داری خلاص شی 

نگران هیچیم نباش همه چی درست میشه با مشاور الکی چیزیو ب خودت تلقین نکن 

هر اتفاقی و ک نباید گفت مثل اینکه برگردی از دوس پسر قبلنت پیش نامزدت صحبت کنی😐

اخه این چیزی نیست ک نشه گفت چون نامزدم بعدا قراره باهاش سروکار داشته باشه و من ترس همون بعدا دارم

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
اخه میترسم از همون بعدا اگ خون نیومد چکار کنم😭

کلا این مساله خون اومدن یه دروغ بزرگه.خیلیا اصلا خونی نمیبینن.فارغ از اینکه قبلا دخول براشون اتفاق افتاده یا نه

به این چیزا فکر نکن

2740
نیومد ک نیومد برا همه ک نمیاد چقدر سخت میگیرین

بیشتر خون اومدنا بخاطر فشار و نحوه رابطه هست

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
اخه این چیزی نیست ک نشه گفت چون نامزدم بعدا قراره باهاش سروکار داشته باشه و من ترس همون بعدا دارم

اها اون آدم نزدیکه (ولی با این وجود بازم نباید بگی عزیزم هرچی بوده تو گذشته بوده و ربطی ب نامزدت نداره مهم زندگی حاله) 

باکرگی که از رو معاینه مشخص نمیشه اصلا در این مورد نگران نباش  

درباره این موضوع اصلا به کسی چیزی نگو نه شوهرت نه خانوادت نه دوستات 

حتی اگر به زور بردنت دکتر برا معاینه اصلا به روی خودت نیار که این اتفاق افتاده چون دکترا با توجه به حرفای خودت و رفتارت و ترست صحبت میکنن(البته درستش اینه که این معاینه رو قبول نکنی)

برای فوبیاتم زودتر به یه مشاور یا روانشناس مراجعه کن تا خدایی نکرده بعدا دچار واژینیسموس نشی

2706