2733
2739
عنوان

شوهری که "خانواده کم جمعیت" داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 97 پست

به نظر من شوهری که تک پسر هست خیلی بده

همش خانوادش ازش توقع دارن‌. هر کاری پیش میاد باید کمکشون کنه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم کم جمعیتم ابجیم پر جمعیت هر دوتامون بحث و دردسر داریم ولی سایزش متفاوته من خودم به شخصه تو زندگیشون فضولی نمیکنم یعنی راستشو بخوای تقریبا یه سال عروس این خانوادم تا حالا درحد چند ثانیه داماداشو نو دیدم عقدمونم نیومدن یبارم تا حالا نشده بپرسم چرا یعنی تا این حد کار ندارم به کارشون ولی خب ماشاالله بعضی وقتا دلسوزی بیجا میکنن

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2728
مشکل خواهر شوهر چیه......  خودم خواهر شوهر ندارم  زن داداشم داره ولی من سال تا سال هم خو ...

فقط اونجایی که گفتی قصر و پادشاهی😄😄😄

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
متوجه منظورت نشدم....  بگو  خدایی یعنی چی؟

گلم من راستشو بخوای از اون حرفت ناراحت شدم یعنی چی داره تو قصرش پادشاهی می‌کنه...ببخشید ولی من خودمو مثال میزنم همسرم الان داره خونه میسازه سختی و نداریشو من دارم تحمل میکنم ولی خب دوتا خواهر شوهرام مستأجران البته خونه داشتن ولی فروختن بعد که خونمون تموم شد به نظرت کسی دیگه باید بیاد خونه من پادشاهی کنه؟؟؟؟به نظرم هرکسی واقعا داداششو میخواد نباید از سر دلسوزی هم که شده دخالت کنه تو زندگیش

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2740
بنظرم همچی ب فرهنگ و شعور اون خانواده بستگی داره

دقیقا،خونواده شوهر من شلوغن ولی هر کی سرش به زندگی خودشه،هیچ دخالتی ندارن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
منم خواهر شوهرم و عروسا ما رو خیلی دوست دارن ، موقع زایمان همه میگفتن تو خواهرش هستی ،  و من خ ...

خواهر شوهر من برای زایمانم شب تو بیمارستان پیشم موند،همه بهش میگفتن مادرشی🤦🏻‍♀️حالا بیچاره جوونه ها،متولد۶۳ هست

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
من خانواده همسرم پر جمعیت هستن، خوبه دوست دارم.

چند مدت پدر همسرم تصادف کرده بودن، بچه ها نوبتی پیشش بودن، هزینه ها هم سرشکن شد بین همه، هیچکس اذیت نمیشد.

البته مادرشوهرم وظایف و نوبتاشون رو مدیریت و یادآوری میکرد بهشون.

تقسیم وظایف خیلی بستگی به مدیریت و احساس مسئولیت داره. بعصی خانواده ها هم پرجمعیتن، ولی همه کارا رو دوش یه نفر هست.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊
2706