2726
عنوان

شوهری که "خانواده کم جمعیت" داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 97 پست
فرق نداره  با هر خانواده لی وسلط میکنید ب مادراون خانواده دقت کنید  اگه ادم خوب و اذیت ن ...

دقیقا، پدر و مادر خیلی مهمن، رفتار و ادب شون باعث میشه بقیه چطور رفتار کنن، مادرشوهر من چون خودش ام الفتنه و بدذاته همیشه مشکلات هست

دقیقا، پدر و مادر خیلی مهمن، رفتار و ادب شون باعث میشه بقیه چطور رفتار کنن، مادرشوهر من چون خودش ام ...

احسنت یین پدرو مادرم مادر خیلییییی مهمتره 

چون ودرم ی جورایی تحت تربیت مادره

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نسبت به سنت در این موارد خوب صاحب نظریا  چش نخوری ☺

😂😂⁦❤️⁩قربونت

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2728
گلم من راستشو بخوای از اون حرفت ناراحت شدم یعنی چی داره تو قصرش پادشاهی می‌کنه...ببخشید ولی من خودمو ...

من گفتم اصلا خونشون نمیرم  مزاحم نیستم. عروس داره کیف میکنه. 

بعدش شما شرایطتان فرق داره با من. 

من خودم خونه دارم وضعم هم خوبه. حسود هم نیستم. 

تحصیلات هم دارم. 

پدرم و مادرم بین من و برادرم فرق گذاشتن. پدرم و مادرم فقط پسر پرست هستند. از کودکی اینطوری بوده. 

به من جهاز دست دوم دادن ولی برای برادرم خانه و ماشین دادن. و بهترین جشن عروسی را برایش گرفتن. 

عروس ما از خانواده پایینی هست و حرف که میزنه با کنایه حرف میزنه و متلک می‌اندازه. 

در صورتی که شخصیت خانوادگی ما اجازه نمیده ما بد صحبت کنیم. من آدم ساکت و کم حرفی هستم. و توی زندگی کسی دخالت نمیکنم. سرم توی زندگی خودمه. 

پدرم و مادرم بین فرزند پسر و دختر خیلی تبعیض گذاشتن. 

مادرم هنوز هم هر کسی دختر می زاد میگه اجاق کوره. 

برای همینه میگم برادرم و زنش دارند کیف می‌کنند. و سختی نکشیدن. از اول پدرم همه چی بهشون داد. 

من از اول چیزی نداشتم ولی الان وضعم خوبه. 

شما منو با خواهرشوهر هایت مقایسه نکن. 

من شبیه خواهر شوهر شما نیستم. 

گلم من راستشو بخوای از اون حرفت ناراحت شدم یعنی چی داره تو قصرش پادشاهی می‌کنه...ببخشید ولی من خودمو ...

من مثل خواهر شوهر شما نیستم. من و شوهرم سختی کشیدیم. الان همه چی داریم.  خونه دو تا داریم. 

من کهنه بچه شستم. جهازم دست دوم داشتم. عروس نشدم. مادرم نگذاشت. مادرم از دختر کلا بدش میاد. میگه دختر شوهر کنه میشه دختر مردم. 

میدونی با سختی به اینجا رسیدم... 

ولی برادرم و زنش سختی نکشیدن. پدرم و مادرم عروسی مفصل گرفتن براشون و خانه بزرگ بهشون دادن و ماشین هم براشون خریدن. 

برای همین اونجا نوشتم قصر... 

من کمتر از گل به عروسمان چیزی نگفتم. همیشه هم بهش کادو دادم. 

ولی زمانی که میخواستم ازدواج کنم. پدرم و مادرم چون پسر دوست هستند. پولدار هم بودن برای برادر من ماشین خریدن ولی دلشون نمی اومد به من جهاز بدن. 

مادرم منو ول کرد  کلا از دختر خوشش نمیاد و با کسانی دوست هست که پسر دارند! 

من شبیه خواهر شوهر شما نیستم. 

شاید اذیت شدن اینطوری میگن  اذیتشون کردن  هیچی به اندازه تیکه انداختن و ک نایه زدن عروس ...

چه اذیتی ببین اینایی ک میگن اینجوری مجردن اکثرا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم