2733
2734
مجردی نه؟

اوم

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی😐😐

منم الان فهمیدم

تکبیرررر

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2728
عرفان شیکموو چش آبی د ر دش بجو و نم

وای خدایا سه تا مگه میشه خیلی احتیاج به کمک دارم منم سه قلو حامله ام خیلی میترسم تروخدا بگو بارداری خواهرت چطور بود من با ای وی اف لعنتی سه قلو شدم

یه دختر دارم تا نداره

شما مردین.بچه ها تاپیک رو گزارش بزنین کلی راهکار دوقلویی دادین😂😂😂

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
من چرا فکر میکردم تو خاله ای😑😑😑😑

منم😐😐

اسی مرده حالت خوبه توضیح میدی

ای وای.متفرق شید🙈🙈🙈

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
عزییییزم.ماشالله.شوهرم میگه یه روز بفهمم چند قلو حامله ای شهرو شیرینی میدم.

والا الان داغه 😅شوهر منم همینو میگفت از وقتی فهمید روز چندبار تشنج میکنه😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2706