2737
2739
عنوان

شوهرم خیلی بیشعوره . دیگه نمیخوام باهاش حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 60 پست
بابامیخواستم با اسنپ برم الان مامانم ناز میکنه میگع دیگه نمیام زنگ زدم گفتم نمیام .  کلا منتفی ...

خب تنها میرفتی اگ باهاش راحتی

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کارش ازاده میتونه برا باباش اژانس بگیره خب رفتنی خیلی کارش واجبه بره سرکارش . نه اونطوری بگه ب من

آدم مریضو تنها با آژانس نمیفرستن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

استارتر منم میگم همسرت کار خوبی کرد پدرش رو برد حالا شاید بیانش چندان خوب نبود بزار پای حال بدش 

الآنم خوشگل کن با آژانس برو مهمونی تا خودتم حالت خوب بشه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
😐😐نه اینجوری نیست  عاقل باشیم  فرض کن مادرت حالش بده و باید برسونیش دکتر  حالا ت ...

😆

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740
خدایی بعضی مردا خیلی اعصاب دارن بخدا حالا ک فک میکنم بعضیا کلن درک و بویی از انسانیت ندارن..پدر خود ...

مریضی لاعلاج نیست که عزیزم . اب مرواریده بابای منم عمل کرد خودش میرفت میومد والا کسی رانندش نبود

😐😐نه اینجوری نیست  عاقل باشیم  فرض کن مادرت حالش بده و باید برسونیش دکتر  حالا ت ...

اوهوم 😐🥲 حق با شماست

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
والا عاخه  بچه بازی چیه  بجاش خودمونو بزاریم جای طرف مقابل درکش کنیم

عزیزم اینجور ادما فقط دوس دارن دعوا کنن

لذت میبرن از دعوا

وگرن ادم عاقل و نرمال جوانب همه چیزو میسنجه

اسی درک نداره کلن.

به جای اینکه بگی منم میام نگران بابام میگی منو برسون میخام برم خوشگذرونی؟!؟! واقعا که😂😂😂  ت ...

عزیزم عمل چشم ساده بوده حال نگرانی نداره بخدا خیلی گندش کردن . دیروز عمل کرده سرپا بود امروزم کلا تموم میشه

کارش ازاده میتونه برا باباش اژانس بگیره خب رفتنی خیلی کارش واجبه بره سرکارش . نه اونطوری بگه ب من

بیچاره مردا اکه شوهرت تورو ببره واسه باباش اژانس بگیره میگن بی غیرته ی عمر باباش بزرگش کرده حالا بابای مریضشو ول کرده زنشو برده خونه دختر خالش 

حالا اگه باباشو ببره تو میگی برای من ارزش قائل نیست 

چیکار کنه بیچاره ؟بنظرت اولویت با پدر مریضشه یا خانمش که میخواد بره تفریح؟؟خودت جواب بده لطفا

2706