2733
2734

سنت خوبه 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۱۹

سنت که خوبه دختره 14 سالشه همین دیروز عقد کرد من هنوز نتونستم این موضوع و درک کنم   

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
خب جوابم یجوری بود که بلاتکلیف موند 😂

آره بنده خدا رو بین آسمون و زمین گذاشتی  
چند ساله با همین ؟

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
سنت که خوبه دختره 14 سالشه همین دیروز عقد کرد من هنوز نتونستم این موضوع و درک کنم    

خب شاید اون 14ساله خونه داری بلده من اشپزیم بلد نیستم🥲😂

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم
2740
و ایشون هم گفته قصدش سرگرمیه و متاسفانه حتی اگع دل ببنده اون شخص ب چشم شریک زندگیش نگاش نمیکنه

یعنی گند زدم با جواب دادنم🥲

خب شاید اون 14ساله خونه داری بلده من اشپزیم بلد نیستم🥲😂

خب اینا رو یاد میگیری دیگ اصلا شاید خودش درست کرد  
والا نمیدونم بلده یا نه فقط میدونم از دیروز عجیب حالم گرفته سر این قضیه اصلا واسم قابل درک نیست من موندم اون ازدواج کرده این واسم جای سواله     

کم بزن تو سر خودت 😐

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خب اینا رو یاد میگیری دیگ اصلا شاید خودش درست کرد     والا نمیدونم بلده یا نه فقط میدونم ا ...

بابا بیخیال اون خودشو بدبخت کرده تو چرا ناراحتی 😂

2706