2137
2217

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)

چقد امروز شوهر دیدیم علی برکت الله😂🤲🏼

🖖🏼🦦🎈چالش حرف ناشناسنیوش یک☝🏻نیوشدو✌🏻نیوشسه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍬🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🐤🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛#بژی_کورد✌🏻🇹🇯❤️
2050

فروشنده

به قول کاپیمون: همیشه عشق باشه، همیشه برکت...تا اوج با پرواز ۶۵۰  😎🤞 خدا منتظر صداته! شک نکن! فقط کافیه صداش کنی... همین!!! وزن اولیه:۸۷۸۰۰ / وزن فعلی: ۷۹۵۰۰ / وزن هدف:۷۰😎💪فقط کافیه اراده کنی🤗مطمئن باش تو میتونی😉
1718