2737
2739
میخوای چکارکنی به فکر هست؟

هیچی  فقط غصه بیا بچه چکارکنم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیکار نیست یه شرکت صنعتی کار میکنه کارش یکم سخته و میگه از عید دیگه نمیرم میشینم تو خون ...

بورس کاره؟ ما هر چی جمع کرده بودیم ب خاطر همین فکر از دستمون رفت،،بگو‌در کنار کارش بورس هم داشته باشه

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2728
ای وای. کاش شوهر منم خودشو بکشه

خدا نکنه ،چرا آخه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2740
خدا نکنه شوهر کسی تو این شرایط بیکار بشه، خیلی سخته، دیشب یدونه کاهو یکم نارنگی و سه تا موز خریدیم ش ...

هر بار خرید میرم قول و قسم و فهش بخودم میدم که کم خرید کنم 

اما هربار با بالای 250 خرید کردم گاهی 750 تا 1000000 میلیونم رسیده اما هیچی ام نخریدم فقط خرید روزانمه😞

یعنی بالاترین خرید و مهمترینش روغن و ادویه بوده بقیش چیزای چرند پرند مثل نون و میوه و خیارشور و سوسیس و...

خسته شدم😭

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
هر بار خرید میرم قول و قسم و فهش بخودم میدم که کم خرید کنم  اما هربار با بالای 250 خرید کرد ...

من هربار میرم خرید فحش به کسی که مارو به این روز انداحته   میدم . شما هم زیاد خرید نمیکنی جنسا گرونن