2726
میخوای چکارکنی به فکر هست؟

هیچی  فقط غصه بیا بچه چکارکنم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیکار نیست یه شرکت صنعتی کار میکنه کارش یکم سخته و میگه از عید دیگه نمیرم میشینم تو خون ...

بورس کاره؟ ما هر چی جمع کرده بودیم ب خاطر همین فکر از دستمون رفت،،بگو‌در کنار کارش بورس هم داشته باشه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2728
ای وای. کاش شوهر منم خودشو بکشه

خدا نکنه ،چرا آخه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
خدا نکنه شوهر کسی تو این شرایط بیکار بشه، خیلی سخته، دیشب یدونه کاهو یکم نارنگی و سه تا موز خریدیم ش ...

هر بار خرید میرم قول و قسم و فهش بخودم میدم که کم خرید کنم 

اما هربار با بالای 250 خرید کردم گاهی 750 تا 1000000 میلیونم رسیده اما هیچی ام نخریدم فقط خرید روزانمه😞

یعنی بالاترین خرید و مهمترینش روغن و ادویه بوده بقیش چیزای چرند پرند مثل نون و میوه و خیارشور و سوسیس و...

خسته شدم😭

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
بنایی تخصص میخواد 🤦‍♂️

ببخشید ولی عملگی تخصص نمی‌خواد،غیرت میخواد

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
هر بار خرید میرم قول و قسم و فهش بخودم میدم که کم خرید کنم  اما هربار با بالای 250 خرید کرد ...

من هربار میرم خرید فحش به کسی که مارو به این روز انداحته   میدم . شما هم زیاد خرید نمیکنی جنسا گرونن

2706