2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سرمایه میخواد

حداقل میرم میشینم مغازه خونه نیستم مدام جلو چشمم باشه حرص بخورم 

همسر من فقط چون تنبله و نمیتونه شیفت ۱۲ساعت کار کنه 

و عاشق خوابه میخواد کارشو ول کنه و بیاد بره تو بورس و این چیزا 

میگه روزی میتونم ۲۰دلار دربیارم

من هربار میرم خرید فحش به کسی که مارو به این روز انداحته   میدم . شما هم زیاد خرید نمیکنی جنسا ...

چیکار کنم اخه نه میشه گوشت خرید نه میشه مرغ و برنج خرید همینم اگه نخوریم پس چی بخوریم اخه😞

من برای خوردن غذای درست حسابی میرم واحد مامانمینا 

من اخه مجردم و طبقه بالایی مامانم هستم متاسفانه خودم نزاشتم برام غذا بیاره حالا به غلط کردن افتادم😭

فهش دادن فایده نداره اونا زد فهش نصب دارن 😂

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
2728
ببخشید ولی عملگی تخصص نمی‌خواد،غیرت میخواد

همه کارا بلد بودن میخواد مخصوصا بنایی😂

یبار یه تیکه کوچیکتر از کف دست امدم گچ بکنم چشت روز بد نبینه😂

یبارم سقف رو امدم دلر زدم برا پرده کنده شد و گچ خواستم بگیرم که اونو نگم برات بهترررررره😆😜

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
شوهرت چکارست چقدر میگیره

شوهر ندارم 😂

کار نمیکنم و تازه درسم تموم شده 

ماهانه 5 میلیون داداش ام میده 

شوهر ندارم 😂 کار نمیکنم و تازه درسم تموم شده  ماهانه 5 میلیون داداش ام میده

البته اینم بگم که داداش ام استرالیاس و زن ام نداره 😆

فکر نکنین ایران هستشا😂

2740
  بیکار نیست یه شرکت صنعتی کار میکنه کارش یکم سخته و میگه از عید دیگه نمیرم میشینم تو خون ...

بورس، مگه به این راحتیه، استاداش موندن، میدونی سال پیش اوناییکه استعفا دادن بیان از بورس پولدار بشن، الان خانه خراب شدن

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
بورس، مگه به این راحتیه، استاداش موندن، میدونی سال پیش اوناییکه استعفا دادن بیان از بورس پولدار بشن، ...

من میدونم ولی نمیدونم چطوری شوهرمو قانع کنم یعنی حرف تو کله اش نمیره که

یعنی قبلا کار داشته؟؟

آره معامله گر توفصلش کار میکنه تموم که شد بیکار

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده