2733
2739
عنوان

مادرشوهر بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 91 پست
یادته😁😂 همش میگه ما صاحبخونه ایم مهمون نیستیم با مهمونی کم خرجی هستیم در صورتیکه هرچی غذا و نوشید ...

به همسرت بگو ما ازدواج کردیم مستقل باشیم ..نه اینکه هُتل راه بندازیم

منتظر ..🤍🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه این همه مدله همش هم می‌خنده و با داستان تیکه میندازه

اینجور خیلی بدهه من جا تو بودم اصلا محلش نمیدادم

حالا مادرشوهر من حرفای بدی میزنه یا دخالت میکنه ولی عوضش ب دادمم میرسه یوقت کمکم میکنه یا با اینک جدا هستیم واسم غذا میاره جتی وقتایی ک پسرش خونه نیس

درود برتو. این روزا میگذره.برای خدا نمیخاد کاری کنی. همین که جواشو دادی کافیشه.

بعد سه سال؟ آنقدر اذیت و ظلم کرده بخدا همش از پسرش از بچگی کار کشیده ولی نمی‌ذاره حتی بچه رو نگه داره من غذا درست کنم 

نه به شوهرم گفتم چایی منو هم بده عزیزم

مادرشوهرت اومده خونت نشسته چقدم پرروعه اخه ی چای میریخت چی میشد. شما همسر جگر گوشه خود ایشونی. احترام شما رو نگه نداره یعنی احترامی برای پسرش قائل نیست

2738
عزیزم حرص نخور،مادر شوهره دیگه،شما هم باهاش جوری رفتار کن که حالی شه ناراحتی از کارهاش

دارم همین کارو میکنم و سبک میشم . تصمیم گرفتم شوهرم رفت سرکار بشینم یه بار جلوی چشمش چای بخورم تلافی این سه سال که جلو من غذا و چای خورد و تعارف نکرد بااینکه مهمونش بودم به من ماست داد بخورم نه یه بار هربار شوهرم نبود اون لحظه

تو هم ی بار برای خودت چای بیار بعد از چند دقیقه بگو ععع یادم رفت شما هم میخوری

نه اصلا نمی‌خوام بگم . می‌خوام شوهرم نباشه بریزم بعدشم با آرامش تلویزیون ببینم و لبخند

بخدا مامان منم عروس داره میره خونشون تا ظرفشویی رو برق نندازه نمیره از خونشون بیرون

مامان خودمم همینه خونه منم میاد اصلا نمی‌ذاره دست بزنم بچه رو هم نگه میدارع بابام میگم بخواب خرید برو چند روزه بیشتر نیست همش هم خرج میکنن و میگن ببخشید مزاحم شدیم ولی اینا همش مدعی هستن 

2706