2737
2739
عنوان

مادرشوهر بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجور خیلی بدهه من جا تو بودم اصلا محلش نمیدادم حالا مادرشوهر من حرفای بدی میزنه یا دخالت میکنه ول ...

عزیزم زایمان کردم برام بعد یه هفته دخالت که موقع ناهار می‌رفت خونه پسرش . برام یه ته دیگه سوخته آورد و چند دونه برنج . هیچی خداشاهده جز این نبود . همش هم به جاریم می‌گفت من بجز چای و میوه جلوش چیزی نذاشتم منظورش ناهار و شام بود

مادرشوهرت اومده خونت نشسته چقدم پرروعه اخه ی چای میریخت چی میشد. شما همسر جگر گوشه خود ایشونی. احترا ...

چای رو ریخته بودم .

فقط گذاشتم خنک شد برداشت به همه داد جز من. همیشه کار زشتش همینه

2731
من با هر کس مثل خودش رفتار میکنم و تا به الان هم از نظر خودم موفق بودم

تصمیمم به بعد همینه تصمیم داشتم برای توراهیشون کیک درست کنم مثل این چند روز که درست میکردم و ساندویچ مرغ بذارم و میوه دیگه نیمذازم

2740
شوهرم مدافع خونوادشه . سه ساله حتی نگفتم چیکار می‌کرده پریشب خودش دیگه شروع کرد دلش پر بود 

بهش بگو اذیت میشی

تن به رابطه نده بگو تا کسی خونه باشه نمیتونم خجالت میکشم

منتظر ..🤍🍃
خدا شفاش بده خوددرگیری داره انگار

همیشه کارش همینه .

یا در مورد سیسمونی فلان نفر صحبت میکرد وقتی سیسمونیمو دید یا جهیزیمو همشو با داستان به شوهرم میگه .

در مورد همه چی همینه.

خودشون یه قرون هم کمک نکرده از بچگی شوهرم برده اونا بوده ظرف بشوره کار بیرون بکنه غذا بپزه خرید بره نوه هاشو نگه داره پولاشو تا قبل ازدواج حتی میداد. الآنم بدن درد شدید داشت چهار ساعت رفت از رستوران خوب غذا گرفت

بهش بگو اذیت میشی تن به رابطه نده بگو تا کسی خونه باشه نمیتونم خجالت میکشم

ندادم .

حتی دوس ندارم بهش یه دوست دارم ساده بگم .

چه معنی میده هر شش ماه میان از پنج صبح هم خوابشون نمیبره تلویزیون میبینن باز بچم گریه می‌کنه و...

2706