2733
2734
یه طرفه بوده یا قبلا با هم ارتباط داشتید و به دلایلی نشده؟؟؟ منم از یه نفر خوشم میاد ولی یه طرفه اس ...

یه طرفه بود

و رویاهایم جهانی است که شادی را به من بر می گرداند...💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه طرفه بود

لعنت به این یه طرفه ها 

منم گاهی فکر میکنم اگه خبر نامزدیشو بشنوم چیکار کنم   

ای کاش میتونستنم برم بهش بگم ولی هیچجوره نمیشه 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
لعنت به این یه طرفه ها  منم گاهی فکر میکنم اگه خبر نامزدیشو بشنوم چیکار کنم     ای ...

برو بگو مثل من دست دست نکن ببینی داغونم 😔😔😔

2740

پس با دیدن قیافه و جایگاه اجتماعیش بهش علاقمند شدی و برای خودت رویا ساختی و تو ذهنت باهاش زندگی کردی دیگه این آدم مرده و تموم شده فکرشو نکن سراغشو نگیر سعی کن بعش فکر نکنی عکسشو نبینی کم کم از ذهنت کمرنگ میشه و از اهمیت میفته

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
واااووووو خب عزیزم نگران نباش اینا فقط موقعیت براشون مهمه

منم معلم هستم تک فرزندم اما نخواست رفت سراغ یکی دیگع تو ۲ هفته عقد و عروسی گرفت پشت سرهم 

پس با دیدن قیافه و جایگاه اجتماعیش بهش علاقمند شدی و برای خودت رویا ساختی و تو ذهنت باهاش زندگی کردی ...

😔😔😔😔

منم معلم هستم تک فرزندم اما نخواست رفت سراغ یکی دیگع تو ۲ هفته عقد و عروسی گرفت پشت سرهم 

چجوری میگید نخواست؟؟مگ میشناختتون؟؟مگ از علاقتون خبر داشت؟؟

با ارزوی رهایی از ارزوها... 
چجوری میگید نخواست؟؟مگ میشناختتون؟؟مگ از علاقتون خبر داشت؟؟

اره یه مدت دوست اجتماعی بودیم تویه شهرستان کوچیک هستیم همومیشناسیم

2706