2204
2217
عنوان

کمک😩

142 بازدید | 10 پست

دوستان میشه کمکم کنید عمل که نمیتونم کنم لااقل یه برنامه برای کوچیک کردن بینی تو عکس معرفی کنیدممنون

بیاین برای سلامتی پدرو مادرامون صلوات بفرستیم.کی بهتر ازاونا؟؟؟؟

اگه بینیت گوشتیه آنزیم تزریق کن 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀       لطفا با شعار امربه معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما.    آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂https://harfeto.timefriend.net/16412274116285    من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

سلام خوبيد؟😀بافتوشاپ ميتونى كاركنى؟يا برنامه اى ديگه معرفى كنم

میشه یه برنامه ای دیگ معرفی کنید اخه فتوشاپ تو گوشی کار نمیکنه

2233
بسيارخب،ببين من گوشيم ايفون هست برنامه makeup plus دارم كه اين قابليت روداره

برامن ایفون نیس یه برنامه خوب میشه معرفی کنید مثل پیکسارت

2050