2204
2217
عنوان

ختم صلوات

109 بازدید | 36 پست

ختم صلوات برای درست شدن شغل @sholeeeee    

ان شاا...بادعای خیرشما عزیزان درست بشه کارشون 🙏

یاصاحب الزمان ادرکنی💚💚💚

سهم هر نفر ۵ مرتبه صلوات به نیت ۵ تن💚💚

هر کس فرستاد با گذاشتن 🌷اعلام کنه خونده

🌷

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2226
@vayolet     @مهرآئین۹    

🌷

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2050
حاجتت روا💚💚💚💚🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

قربونت مهربون☺

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

۲۰مرتبه  میفرستم عزیزم❤️❤️❤️

صلوات میفرستین برام؟ بگین منم بفرستم براتون❤️آرزوی قشنگم تا وقتی زنده ام حسرتت به دلم میمونه😔💔خیلی ظالمانه ازم گرفته شد آرزوم🥺😫مانعی سرراهمه که هیچ جوره رفع نمیشه تا بهش برسم و نرسیدم و نخواهم رسید😔کاش یادم نرود/که ازین رنج پاییز شدم/نم نم از شاخه چکیدم/چون ابر از لب پنجره لبریز شدم/کاش یادم نرود/آنشب را/انتظار را/انتظاردستانت خدایا...😔آن سال پررنج و درد ....       تغییر یافته شعر شراره انگالی.    
قبول باشه حاجتت روا🤲🙏💚

قربونت بشم من❤️❤️❤️❤️❤️

صلوات میفرستین برام؟ بگین منم بفرستم براتون❤️آرزوی قشنگم تا وقتی زنده ام حسرتت به دلم میمونه😔💔خیلی ظالمانه ازم گرفته شد آرزوم🥺😫مانعی سرراهمه که هیچ جوره رفع نمیشه تا بهش برسم و نرسیدم و نخواهم رسید😔کاش یادم نرود/که ازین رنج پاییز شدم/نم نم از شاخه چکیدم/چون ابر از لب پنجره لبریز شدم/کاش یادم نرود/آنشب را/انتظار را/انتظاردستانت خدایا...😔آن سال پررنج و درد ....       تغییر یافته شعر شراره انگالی.    
2051