2737
2739
عنوان

اختلاف من با خانواده همسرم😔وجدانتونو قاضی کنید 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1735 بازدید | 92 پست
وقتی طبقه پایینشونم چطور فاصله بگیرم پدر شوهرم قسم سخت خورد که مگه خونه بخرید بذارم از زیر دست ما بر ...

من خونه ام داشتم ولی نمیزاشتن مادر شوهرم خودشو به مریضی میزد پدر شوهرم پایین پله ها گریه میکرد خواهر شوهرم میگفت اگه برین این روزی ۱۰۰نفر میاره خونه

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
وقتی طبقه پایینشونم چطور فاصله بگیرم پدر شوهرم قسم سخت خورد که مگه خونه بخرید بذارم از زیر دست ما بر ...

نذارید از کارهاتون سر در بیارن  

باهاشون کم رفت و آمد داشته باشید 

صمیمی نباشید هر وقت سوالی داشته باشن بپیچونید

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂 اره منم یهو نزدیک بود ازبس حرصم گرفته بود سرمو بکوبم به دیوار که دیدم پولا رو پس گرفته ارو ...

از خونه رفتم بیرون گفتم هروقت کارتو پس دادین پامو میذارم خونه تا نصف شب تو خیابون قدم میزدم شوهر طفلکمم پشت سرم گریه میکرد و میومد

من خونه ام داشتم ولی نمیزاشتن مادر شوهرم خودشو به مریضی میزد پدر شوهرم پایین پله ها گریه میکرد خواهر ...

لعنت به هرچی ادم بد ذات و ادم نشناسه خیلی دلم پره بخدا خیلی

2728
😂😂😂😂 اره منم یهو نزدیک بود ازبس حرصم گرفته بود سرمو بکوبم به دیوار که دیدم پولا رو پس گرفته ارو ...

🤣🤣🤣

من تا دیدم پولارو پس گرفته خیالم راحت شد یهو دیدم سر ماشینم کشمکش داشتن😂 دوباره نفسم تو سینه حبس شد که دیدم خداروشکر این مرحله رو هم با موفقیت سپری کرده🤣🤣

از خونه رفتم بیرون گفتم هروقت کارتو پس دادین پامو میذارم خونه تا نصف شب تو خیابون قدم میزدم شوهر طفل ...

ایول واقعا بهت افتخارمیکنم 

خداخودش جوابشونو بده 

بازخدارو شکرشوهرت خانوادشو میشناسه

2738
ای خواهر ولا اشکام بند نمیاد چرا باید این همه استرس بکشم که پولامونو از چنگمون نکشن بیرون چقد رک گفت ...

اکثر خانواده های شوهر همین هستند!!   به هر ترفندی می خوان پسرشون زیر دست خودشون داشته باشند!!   یکی بخواد پیشرفت کنه زور ازش می گیرند می دن به اون یکی که تنبل تره تا همه تو یه سطح بمونند!!   ته فکرشون زندگی قبیله ای جریان داره انگار همه عضو یه فبیله هستند و برای پیشرفت قبیله باید تلاش کنند!!!!!!

🤣🤣🤣 من تا دیدم پولارو پس گرفته خیالم راحت شد یهو دیدم سر ماشینم کشمکش داشتن😂 دوباره نفسم تو سین ...

نمیذارم یه قرونم از پولمونو بخورن هرچقد کادو خریدیم و خرج کرذیم یه عیب روش گذاشتن ولی اخه چرا باید همش استرس داشته باشم به پولام دست نزنن حتی طلاهامم بانک میذارم که یوقت ندزدنش

اگه نزدیکشون ساکن هستین سعی کنید دورشید چندمحله

نمیذااارن خونه کرایه کنیم یه الونک دارن بزور مارو چپوندن توش میگن اگه خالی باشه مردم میگن حتما با خانواده شوهرش نساختن 

نمیذارم یه قرونم از پولمونو بخورن هرچقد کادو خریدیم و خرج کرذیم یه عیب روش گذاشتن ولی اخه چرا باید ه ...

آفرین معلومه دختر زرنگی هستی 

همین که شوهر ت باهات هم فکر هستش هم خیلی خوب هست 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
2706