2737
2734

قبل هر چیزی بگم که دو سه ساله عروسی کردیم اما همسرم نه تنها به خانوادش کمک کرده بلکه یه بالشت هم بهش ندادن بگن واسه مبارکیه عروسیت....من و همسرم وسایلی که پدرم خرید و تلاش خودمون وسایلا رو تکمیل کردیم و عروسی گرفتیم اما ماشین نداشتیم که روز دوم عروسی پدر شوهرم گفت هرچی شاباش و هدیه عروسی دادنو بهتون نمیدم میدم به داداش دوماد که ماشین بخره(مااا خودددمون ماشین نداشتیم)که من جدی برخورد کردمو پولا رو ازشون پس گرفتم و بعد یه سال ماشین خریدیم امروز شوهرم خواست بره ماشینو بفروشه پول بذاریم یکم بهترشو بخریم پدر شوهرم شش ساعت مغز شوهرمو شستشو داده که زیر قیمت بده به داداشت حالا داداشش ایقد پول داره بخاد هر ماشینی میخره مام با یه قرون دو هزار رسیدیم به همینجام که هستیم قبلا هم مستقیم بهشون گفتیم زیر قیمت چرا بفروشیم وقتی پولشو لازم داریم میگفتن نه نده طلا برا زنت بده داداشت دیگه شوهرم رنگش زرد شد و با هزار بهونه گفت قولشو به کسی دادم و پیچوندشون من با این همه فشار روانی هر بار میبینن داریم یه کاری میکنیم چیکار کنم ها....فقط جونشون وصله به اون پسرشون اینو انگار از تو جوب اوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فقط فاصله بگیرد 

خدا رو شکر همسرت باهات همراهی میکنه

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

خوبه ک شوهرت ب حرفشون گوش نمیده

بزار اونا هی واسه شما تعیین تکلیف کنن

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706