2733
2739
عنوان

اسم سبحان قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 46 پست
دلم گرفته اسم پسرمو رایان انتخاب کرده بودیم شوهر دهن بینم دقیقه نود میگه نه چیز دیگه انتخاب کن رایان ...

به نظرم سبحان قشنگ تره. خودت رو ناراحت نکن. رایان باشه هم بعد از یه مدت برات عادی میشه. مهم سلامتی و عاقبت بخیری بچه ات هست. از این چیزا بگذر. تو هم بگو قشنگه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم سبحان قشنگ تره. خودت رو ناراحت نکن. رایان باشه هم بعد از یه مدت برات عادی میشه. مهم سلامتی و ...

به نظرت سبحان هم به دلم میشه بعد یه مدت؟مثل رایان؟

از طرفی عربیه سبحان

به نظرت سبحان هم به دلم میشه بعد یه مدت؟مثل رایان؟ از طرفی عربیه سبحان

آره. من تجربه اش رو یه جور دیگه داشتم. یه دوستی داشتم دو تا اسم داشت فاطمه و شادی. دو تا اسم کاملا متفاوت. اوایل خیلی برام فرق داشت که کدومش صداش کنم. ولی یه مدت که گذشت دیدم واقعا اینقدر خاطرات بینمون و این چیزا یادم هست که اینکه چی صداش میکنم مهم نیست.

2742
آره. من تجربه اش رو یه جور دیگه داشتم. یه دوستی داشتم دو تا اسم داشت فاطمه و شادی. دو تا اسم کاملا م ...

ممنون عزیزم،هر چی خدا بخواد منم تلاشمو میکنم بهترین اسم باشه

قشنگه 

اما من ندوست 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2740

اره سبحان خیلی قشنگه

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
سبحان خیلی قشنگه....... ان‌شاءالله که نی نی به سلامتی به دنیا بیاد و همیشه نیک نام باشه🤲🏻 

به نظرم خوبه ولی هنوز مثل رایان به دلم نشسته دعا میکنم بره تو قلبم 😁

به نظرم خوبه ولی هنوز مثل رایان به دلم نشسته دعا میکنم بره تو قلبم 😁

انشاءالله که به دلت میشینه اگر قسمت نی نی همین اسم باشه♥️

تو اقوام این اسم رو داریم و من وقتی بار اول این اسم رو شنیدم خیلی خوشم اومد ، به نظرم اسم بامسماییه♥️

2706