2733
2734
عنوان

خنده دار و عجیب ترین حرکات زنو شوهرا😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 26377 بازدید | 359 پست
واااای تو باز اینو میگی من بعد رفتنش تا چند روز لیوانشو نشسته نگه میداشتم و بوسش میکردم 😂 هرجا دعو ...

😂😂😂😂😂

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه ما ۲طبقه بود دوران عقد شوهرم که میومد خونمون و میخواس بعدش بره  از بالا تا دم در رو پله ه ...

یا خدا اون دیگه کیه¿¿¿¿

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)
جاااانه من 😂 دعوا کردن؟؟؟ 

ن😂مثلا ابراز علاقش بود مردتیکع چیپ

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

یه فامیل داریم تو مهمونی ها یاد عشق عاشقیشون میفتن. وسط جمع هی میشینن رو پای همدیگر هی گردن همو بوس میکنن هی قربون صدقه هم میرن. یه روز تو اتاق خواب زن رفته بود رو شکم شوهرش نشسته بود. بعد بچه‌ چهار ساله رفته بود تو اتاق بهش گفتن فلانی و فلانی کجان گفت خوابیده رو شوهرش😂😂😂😂یعنی حال کردم ابروشونو برد. رسما خیلیییی خیلیی گندشو در آوردن.  همه فامیل بهشون تذکر دادن تیکه انداختن دست بر دار نیستن😒

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
واااای تو باز اینو میگی من بعد رفتنش تا چند روز لیوانشو نشسته نگه میداشتم و بوسش میکردم 😂 هرجا دعو ...

چن سال مراده شوهرت؟🤪

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

پسرخالم و زنش جلو من و مامانم لبای همدیگرو بوسیدن چندشاااا

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706