2733
2739

خنده دار ترین و بی مزه ترین رفتاری که از خانمهای اطراف و همسرشون دیدین چی بوده؟ 

یا خنده دار ترین حرکات تو عروسیا 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بوسیدن کفش زن توسط شوهر🤔

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

گلو از راه دور برا عروس پرت کرد داماد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

داداشمو زن داداشم دعوا میکردن 

داداشم میخواست بگه زن داداشم چکار کرده و دعواشون سر چی بوده، زن داداشم حیغ میزد کل میزد صداشو ما نشنویم😐😂

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
2738
متنفرم از یه بشقاب غذا خوردنشو وقتی میبینم 

واااای تو باز اینو میگی من بعد رفتنش تا چند روز لیوانشو نشسته نگه میداشتم و بوسش میکردم 😂

هرجا دعوت بودیم نمیذاشتم بشقاب و لیوان قاشقی که اون خورده یک خانم دیگه بشورتش همراه ظرفای دیگه 😐

جلو همه بوسش میکرد ظرف ظروفشو 😬😬😬😬

تحملم کردن فقط اطراف تحمل

داداشمو زن داداشم دعوا میکردن 

داداشم میخواست بگه زن داداشم چکار کرده و دعواشون سر چی بوده، زن داداشم جیغ میزد کل میزد صداشو ما نشنویم😐😂

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

بیو اینستا

من شر اذا حسد...من و آقایی حالمون خوبه حسودا در چه حالن😂😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706