2733
2734
عنوان

خنده دار و عجیب ترین حرکات زنو شوهرا😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 26194 بازدید | 359 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح رفته بودیم ازمایش واااااای واااای😂😂😂  با یه دستم دسته شوهرمو گرفته بودم نشسته بودیم رو ...

😐عجب سمی هسی اسی لنتی ترشیده بودی مگ🤣🤣

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊
2728
تو یه بشقاب غذا خوردن برای همه عاشقانه اس منم این فکر میکردم اولین بار بعد عروسی تو یه بشقاب غذا ریخ ...

واقعاااا که گل گفتی

منم عقدم تو یه بشقاب غذا میریختن واسمون اوایل

قاشق دوم تموم شده بود

دیگه الان همه میدونن تو یه بشقاب نباید بخوریم

صبح رفته بودیم ازمایش واااااای واااای😂😂😂  با یه دستم دسته شوهرمو گرفته بودم نشسته بودیم رو ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییییی 

سم خالص

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2740

خب من و همسرم خیلی رفتارای عاشقانه داریم😅همیشه دست همو میگیریم ،یا صدام میزنه ک برم پیشش یا خودش میاد پیشم ،برام میوه پوست میگیره چایی برمیداره...

همیشه باید باهم بخوابیم😅🤦‍♀️و همه اطرافیان هم دوستمون دارن و عادت کردن و یجورایی بهمون افتخار میکنن

همسرم همیشه تو خونمون وسط غذا خوردن لبمو بوس میکنه و تشکر میکنه ی روز خونه بابام سر نهار بودیم (همممممیشه کنار خودش برام بشقاب میذاره کلا دوقلوهای چسبیده ایم و تقریبا همه میدونن و عادت کردن😂🤦‍♀️) ی دفه سرشو برگردوند جلو صورتم (نگو میخواد لیوان برداره) من فک کردم بوس میخواد🤣🤣🤣🤣بی اختیار و طبق عادت صورتمو کمی بردم نزدیک یهووو جفتمون زدیم زیر خنده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂خیلی تابلو شد

همسرم همیشه تو خونمون وسط غذا خوردن لبمو بوس میکنه و تشکر میکنه ی روز خونه بابام سر نهار بودیم (هممم ...

😂😂😂😂منم یبار فک کردم میخواد دستمو بوس کنه نگو دستمو گرفته بود میبرد سمتش النگوهامو نگاه کنه که مچمو بریده بودن. با لگد خورد تو ذوقم

2706