2733
2739
عنوان

خنده دار و عجیب ترین حرکات زنو شوهرا😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 26194 بازدید | 359 پست

خودم یک عدد چندش بودم که ترک‌کردم،😐اول تااخر مراسم عقدمون دست شوهرم وگرفته بودم اونم یجور دستم وفشارمیداد که نگو 

بعدم‌دوتاجشن داشتیم یکی‌شهرما یکی شهرهمسرم 

رفتم لباس عوض کنم توماشین اذیت نشم‌عمه ام ویکی دوتا خانم اومدن کمکم، شوهرموهرچی گفتن از اتاق نرفت بیرون ،😆😆😆محو من شده بود ،😂😂اینا دونمونه اش بود

خدایا شکرت بابت همه چیز،💓😍✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من اصلا نمیدونید که عروسی سهله همش میاد پاهای منو میبوسه میگه یا تو یه بشقاب غذا بخوریم یا قهر میکنه😐هر شب با یه گل رز میاد خونه دستاشو میذاره زمین من روش راه برم پاهام به زمین اصابت نکنه😌

خیل خب خودمم میدونم بلوف زدم😐خدایا بفرستش راحتم کن😂😂

2731
منم از اینااااا دیدمممم حالا انقد سعی کرد ما ببینیم و بگیم دختر چیشده که تاب نیاورد گفت امان از دست ...

😐😐😐

چی بگم والا

فازشون چیه؟؟؟؟

خب که چی؟؟؟

دادن افتخاره!!

😂😂😂😂😂😂

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد

دایی شوهرم میگفت رفتم خونه خواهرم دیدم دخترش و دامادش بودن و بعد دخترش بمن بالشت واسه تکیه تعارف نکرد ولی یه بالشت آورد رو به شوهرش گفت بیا شیره من به این تکیه بده  

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
🥴تازه ب همدیگه لبخند مکش مرگ ما هم میزدن. انگار بقیه کورن نمیبینن

من اولسایدم زن داییم گولاغنا دییدم  قیزبسان دو گت اوتاغا دا اورییم بلاندیدز

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2740

تو یه بشقاب غذا خوردن برای همه عاشقانه اس منم این فکر میکردم اولین بار بعد عروسی تو یه بشقاب غذا ریختم تا به خودم جنبیدم شوهرم غذا رو تموم کرده بود توبه کردم شد اولین و احرین بارم

حالا من تو عقدمون هر وقت میرفتیم پارک گلارو پر پر میکردم جمعشون میکردم و یهویی میریختم رو سر شوهرم . ...

واااایی 😂😂😂😂😂 توهم فیلم هندی قبلا زیاد دیده بودی. همه اداهاشونو جمع کرده بودی شوهر کردی تلافی کنی

گفتم که 😐 ظرفایی که توش غذا خورده بود یا اب من تو جمع برمیداشتم تنها اونارو میشستم مبادا زن دیگه بش ...

چه کردی با خودت🤮🤯🤯🤠😁🤣

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
جیغ مال عصبانیته کل مال شادی چی قاطی شده

محکم کل کشیده صدا به صدا نرسه 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
@5127   بیا بخند

مرسی😂😂😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706