2726
عنوان

خنده دار و عجیب ترین حرکات زنو شوهرا😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 26076 بازدید | 359 پست
داداشمو زن داداشم دعوا میکردن   داداشم میخواست بگه زن داداشم چکار کرده و دعواشون سر چی بو ...

جیغ مال عصبانیته کل مال شادی

چی قاطی شده

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😐زن پدر بزرگمم میگفت داغ کردن برن اتاق

میخواستم من بگم گفتم بد میشه 😁والله چه کاریه جلو همه میمالونن 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
خونه مونده بودم میفهمی خووونه 😂😂😂 ۱۸سال تو خونه بابام مونده بودم

وای الله اولدیمسن بیلوو  اولدوم گولماخ دان  😂😂😂😂

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
میخواستم من بگم گفتم بد میشه 😁والله چه کاریه جلو همه میمالونن 

🥴تازه ب همدیگه لبخند مکش مرگ ما هم میزدن. انگار بقیه کورن نمیبینن

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

@5127   بیا بخند

وااااای ما یه فامیل داریم خیلی بی حیا چن وقت پیش گلوش کبود اصلا انگار نه انگار همونجوری میگشت افتخا ...

منم از اینااااا دیدمممم حالا انقد سعی کرد ما ببینیم و بگیم دختر چیشده که تاب نیاورد گفت امان از دست اقا شهاب 😐

گفتیم چرا؟ 

گف مگه از صبح نمیبینین کبوده 😑😑😑

2706