2737
2739
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3285 بازدید | 173 پست
مرسی عزیزه دلم ولی دلش نمیخواد فردا منتی رو سرم باشه چون خانواده ی شوهرم یکم یه جورین از همه چی ایرا ...

خداحفظش کنه برات انشاالله سایش مستدام باشه رو سرت ، چقدر بادرک و شعوره 

چشم حتما حتما دعات میکنم 🧡

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سادگی کردیم اخه بنده خداها   چه میدونستند  اینا انقدر گرگن و  سواستفاده گر& ...

تو ام هر وقت تونستی تلافی کن اگه ی روزیم دختر داشتی یا پسر و خواستی با اینا دوباره وصلت کنی از خجالتشون درآ

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
بخدا یکی از دوستام باباش کمکش نکرد پسر خودش همه چی خرید در توانش دوستمم با پول خودش که از فروشندگی ب ...

این بابای منههههه😂😂

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
2728
تو ام هر وقت تونستی تلافی کن اگه ی روزیم دختر داشتی یا پسر و خواستی با اینا دوباره وصلت کنی از خجالت ...

خودمو بدبخت کردن  بسمه بچهامو    عمرا بزارم با اینا وصلت کنند 

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   
عروس بدون تخت ! قشنگی اتاق خواب به همون تخت هست  بعد هم بخوای بخری خوب اون تخت گرون تر میش ...

دشمن شوهر نیستیم ولی خودم شخصا از پدرم جهیزیه قبول نکردم چون بنظرم وظیفه ی نداره از پدرشوهرمم چیزی قبول نکردم دوتایی وام گرفتیم خیلی سبک و کاربردی خرید کردیم و قسط دادیم 

بخدا یکی از دوستام باباش کمکش نکرد پسر خودش همه چی خرید در توانش دوستمم با پول خودش که از فروشندگی ب ...

شوهرش الان منت نمیزاره رو سرش ک چرا باباش هیچ کمکی نکرد؟

خودمو بدبخت کردن  بسمه بچهامو    عمرا بزارم با اینا وصلت کنند

عزیزم دور از جونت ایشالا خوشبخت ترین بشی🥰

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2740
شوهرش الان منت نمیزاره رو سرش ک چرا باباش هیچ کمکی نکرد؟

ن بابا شوهرش آدم خوبیه !اسم پدر حیف برا اون بعد از 6تا بچه و عروس و داماد آقا چند سال پیش زنشو طلاق داد و رفته ی مطلقه گرفت از اونم ی بچه داره!اصلا اینا بخوان بهم فدش بدن ب هم میگن پدر سگ !باباش روز عقدش فقط میره برا امضا و ۳۰۰ هزار پول میده فک کنم

ن بابا شوهرش آدم خوبیه !اسم پدر حیف برا اون بعد از 6تا بچه و عروس و داماد آقا چند سال پیش زنشو طلاق ...

وای چه پدری..... 

خدا خیر بده شوهر دوستتو ک منت نمیزاره

وای چه پدری.....  خدا خیر بده شوهر دوستتو ک منت نمیزاره

آره خدا خوشبختشون کنه واقعا حیفه اسم پدر و مادر برا بعضی 

دقیقا، زن عموی منم مستاجره ولی تخت خواب هم گرفت برای جهیزیه ش  خونه شون هم زیاد بزرگ نیست

آخه می‌دونی چیه حیفه این همه هزینه کرده کاش تخت هم می‌خرید 

واقعا قشنگی اتاق عروس به تخته 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706