2737
2739
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3286 بازدید | 173 پست
دلم واسه بابای خودم سوخت😔 من یه عمل پر هزینه ی اجباری دارم که نزدیک ۴۰ ملیونه و بااین که شوهرم پول ...

خب جهازو ک بابات خرید چرا دیگه هزینه عملتو میده  

دیگه خونه شوهرتی وظیفه اونه خرج دوا درمونتو بده ، خدا ان شاءالله شفات بده و پولاتون خرج دکتر نشه 🙃

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
وا چرا انقد اذیت کردن البته گلم ما لک هستیم کردها نمیدونم شاید ایراد بگیرن ولی در کل اینجا به هم کمک ...

میگم که  سر ما    شوهرم شده بود هفت خط روز گار      بعد عقد   اصلا   عوض شد    هیچی نخرید  همچی پا ما بود ولی من که ازدواج‌کردم خواهر زاده اشو که دادن شوهر همچی پا پسر بود    منم  نه‌گذاشتم نه برداشتم فوری تعنه زدم به دخترشون چون من نمیخواستم     یسری چیزارو بخرم خیلی  خواهراش  اذیتم کردن و  تعنه زدن 

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتون هم راضیه که روی زمین بخوابه شاید اون عادت نداره. بعدم این چیزا تا آخر عمر تو ذهن همسرت و خان ...

خب همسرشم خونه بخره شاید این خانم عادت به مستاجری نداره،،درسته؟/😂

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
یعنی رو زمین میخوابین؟ 

تشک و پتو پس واسه چی میبرن 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2731
خب جهازو ک بابات خرید چرا دیگه هزینه عملتو میده   دیگه خونه شوهرتی وظیفه اونه خرج دوا درمونتو ...

مرسی عزیزه دلم ولی دلش نمیخواد فردا منتی رو سرم باشه چون خانواده ی شوهرم یکم یه جورین از همه چی ایراد میگیرن و میزنن تو سرت بیماریه آندومتریوز دارم دو ماه دیگه وقته عمله دعا کن با عمل خوب بشم

میگم که  سر ما    شوهرم شده بود هفت خط روز گار      بعد عقد  &nbs ...

واقعا براشون متاسفم خیلی ها فکر میکنن معامله میکنن شما باید از اول از رسم و رسومات سر در  می آوردی تا اینجوری زرنگ بازی در نمی آوردن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2740
وا چرا انقد اذیت کردن البته گلم ما لک هستیم کردها نمیدونم شاید ایراد بگیرن ولی در کل اینجا به هم کمک ...

خیلی اذیتمون کرد       بعد عقد  چند روز بعدش امدن  گفتن ما میخوایم ماه بعد عروسی بگیریم بیچاره بابام تو دوهفته  همچی منو  خرید مادرم هلاک شد    تا  چیزی از قلم نیفته      خیلی خانواده مضخرفین   انشالله سرشون بیاد     

دوسدارم جواب کاربرا رو میدیدم اگه تاپیک اینگونه بود

پدر شوهرم واسه برادر شوهرم خونه خرید واسه ما نخرید و به اونا کمک کرد ولی به ما فقط ۱۰ تومن کمک کرد😂

هیشکی از تشکر حرف نمیزد که اره دستش درد نکنه 

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
خیلی اذیتمون کرد       بعد عقد  چند روز بعدش امدن  گفتن ما میخوایم ماه ...

بیخیال گلم خدا خودش به همه چیز آگاهه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
واقعا براشون متاسفم خیلی ها فکر میکنن معامله میکنن شما باید از اول از رسم و رسومات سر در  می آو ...

خیلی سادگی کردیم اخه بنده خداها   چه میدونستند  اینا انقدر گرگن و  سواستفاده گر   

بخدا یکی از دوستام باباش کمکش نکرد پسر خودش همه چی خرید در توانش دوستمم با پول خودش که از فروشندگی بود برا شوهرش کت و شلوار گرفت واقعا برا پدرش متاسفم برادرشم با کمک پول خود دوستم غذای عقد رو داد

2706