2726
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3280 بازدید | 173 پست
دوسدارم جواب کاربرا رو میدیدم اگه تاپیک اینگونه بود پدر شوهرم واسه برادر شوهرم خونه خرید واسه ما نخ ...

قیمت تخت و خونه فرق داره این خانم هم‌نگفت بابام برام خواهرم تخت یک میلیاردی (قیمت خونه) خریده به من ده تومن داده کلا مقایستون اشتباهه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
دشمن شوهر نیستیم ولی خودم شخصا از پدرم جهیزیه قبول نکردم چون بنظرم وظیفه ی نداره از پدرشوهرمم چیزی ق ...

این کار خیلی درسته که دونفری بسازن 

ولی اینکه بعضی ها فکر میکنند پدردختر زحمت کشیده ولی پدرپسر از تو کوچه پیداش کرده و با باد هوا بچه اش بزرگ کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مستاجرم ولی خب رابطی نداره  اگه اینحوره مبل هم نباید میخریدی

خب ایشون داره مستاجری رو بهانه میکنه😉

وگرنه این همه زوج که مستاجرند

و یه راه دیگش اینه که میتونست تخت تاشو بخره 

جمع میشه بالا و مثل یه تخته رو دیوار میشه 

خب ایشون داره مستاجری رو بهانه میکنه😉 وگرنه این همه زوج که مستاجرند   و یه راه دیگش اینه ...

اره درسته 

آخه گفت میز غذاخوری هم خریدم 

اگه به مستأجری باشه نباید هیچی خرید 

به قول خود استارتر تخت دوست نداشته 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2728
قیمت تخت و خونه فرق داره این خانم هم‌نگفت بابام برام خواهرم تخت یک میلیاردی (قیمت خونه) خریده به من ...

درهرصورت منظورمن اینه یه سری خانما درحق خانواده همسر بی انصافن،، اگه جای پدر خودم . پدر شوهرم عوض میشد الان جوابا یکیشونم دم از تشکر و دستش درد نکنه نبود

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
درسته ولی خب گاهیم توان پدرای بیچاره کمه،،ـکل حهازو خریده اینم لابد سختشه که بخره،، باز دستش درد نکن ...

خب کسی که نداره خیلی فرق میکنه در حد توانش گرفته 

اما کسی که داره و کم میگذاره اون یه حساب دیگست

یه خانم نی نی سایتی بود جهیزیه هیچی نخریده بود از برقی ها حتی یه همزن یه اسنک پز هیچکدوم

بعد بهانه می اورد میگفت بابام پول دادا👉

وقتی نخریدم 

خوب بگو نخریدم دیگه 

چرا دروغ میگی 

متاسفانه یه باوری هست خیلی موارد نمیگیرن میگن بعد خود آقا بگیره 

از این مدل باورها برای زندگی مشترک سم هست 

پسر که گناه نکرده اومده خواستگاری نمیشه که همه چی رو بندازیم گردنش 

ازدواج دو طرفه است و هر کدوم کاری که بر عهده شون درست و کامل انجام بدن 

واقعا زندگی گل و بلبل میشه و ناراحتی ها و حرف ها و ... پیش نمیاد 

دوسدارم جواب کاربرا رو میدیدم اگه تاپیک اینگونه بود پدر شوهرم واسه برادر شوهرم خونه خرید واسه ما نخ ...

چند روز پیش یکی تایپیک زد مادرم👉 یکی دوماه👉👉👉 اومده خونم نمیره 

همه میگن عه عه مادرته خجالت بکش 

بعد یه بار یکی تایپیک زد مادرشوهرم سه روز یا یک هفته👉 اومده خونم نمیره 

نمیدونی چقدر فحش زنیک... عنت...خانم، بستن به اون بنده خدا که اصلا نمیشناسنش

چند روز پیش یکی تایپیک زد مادرم👉 یکی دوماه👉👉👉 اومده خونم نمیره  همه میگن عه عه مادرته خجال ...

اره میبینم،،اینجا قوم شوهر ستیز زیاد هس،، والا من ی. بار گفتم خواهرشوهرم اینقدر خوب و خاکیه و مهربون و رفیقیم باهم وقتی میاد خونم خودش هرچی میحاد حاضرمیکنه میخوره ،،،یکیشون گف میره پست سرت. صفحه میذاره عروسمون کار نمیکنه😐😐والا انگار جا خدا نشستن ک اینطور ادما رو قاطع قضاوت میکنن

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️