2737
2739
عنوان

به جای تخت خواب جهیزیه بابام دو تاالنگو برام خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3285 بازدید | 173 پست
کنجکاو کی بودی تو😁

اخه میدونی چیه 

بابای من از همون ۱۴ سالگی ک برام خواستگار میومد تا الان میگه جهیزیه نمیدم 

بعضی وقتا میگه میدما ولی با شناختی ک ازش دارم آبی ازش گرم نمیشه واسه جهیزیم 

بخاطر همین دارم بابای خودمو با بابای بقیه مقایسه میکنم و این جور چیزا برام مهمه 

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
همسرتون هم راضیه که روی زمین بخوابه شاید اون عادت نداره. بعدم این چیزا تا آخر عمر تو ذهن همسرت و خان ...

بیخود میکنند بگن   مگه     اینا  قرار دادن  بستن    هنچی بخرن   گفتن وسایل  مورد نیاز و اولیه  کسی با خوابیدن رو زمین   فلج نشده . دوستدارن بخرن  

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس بدون تخت ! قشنگی اتاق خواب به همون تخت هست  بعد هم بخوای بخری خوب اون تخت گرون تر میش ...

شما ازون مادرشوهرا میشیا عروس بدون تخت!😂😁😁 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
کرمانشاه عروس گلم بیا برا پسر خودم بگیرمت گلی😁

مباااااارکهههههه هلولولووووو😂❤

کی حالم خوب بشه رو نمیدونم ولی بهت خیلی اعتماد دارم میدونم کمکم میکنی تا به هدفم برسم❤خیلی حالم خوب نیست این مدت توی ی مسیری بودم که نه راه پس دارم نه پیش....  اولین ساله که من از اومدن سال جدید به این اندازه ناامیدم اولین ساله که دارم تنها اشک میریزم...خدایا دیگه حوصله ندارم تمومش کن برام این زندگی رو...🙂خدایا کاش یه راهی باز شه برم سرکار کاش از دوراهی دربیام کاش...💔 ۸تیر برای همیشه از همدیگه جدا شدیم... هیشکی تو نمیشه برام برای آرامش دلم دعا کنید🖤🍂
حالا شما چوب راش عالی بود؟؟؟؟ چ چیزا ادم میشنوه اینجا . دست باباشم درد نکنه  خیلی عجیبین واقعا ...

اکاه کوه نساز،،گف ۱۰ بسه جواب دادم اگه مد نظرت این چوبه نه،، 

نگفتم که بابات چرا کم داد؟؟ . گفتمم دستش درد نکنه

بیچاره شوهرای شماها که تا منظورملتو نمیفهمین این طور قضاوت میکنین

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2740
اره 

وا چرا انقد اذیت کردن البته گلم ما لک هستیم کردها نمیدونم شاید ایراد بگیرن ولی در کل اینجا به هم کمک میکنن مثلا من خودم بابا برام یخچال و توستر و چرخ گوشت و تشک و اینا گرفت در صورتب ک وظیفش نبود!شاید اینا دیدن شما رسم دارین ازتون کندن🤨

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
حالا باید بری کرمانشاه زندگی کنی؟

زندگی کردم  دیگه      الانم  اونجا نیستم  تهرانم

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   
اخه میدونی چیه  بابای من از همون ۱۴ سالگی ک برام خواستگار میومد تا الان میگه جهیزیه نمیدم  ...

دلم واسه بابای خودم سوخت😔

من یه عمل پر هزینه ی اجباری دارم که نزدیک ۴۰ ملیونه و بااین که شوهرم پولداره ولی بابام گفته نصفشو من میدم از الان داره پول میزاره کنار واسه سیسمونیم جهازمم همرو خودش خرید 

مباااااارکهههههه هلولولووووو😂❤

😍😍😍😍

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
عروس بدون تخت ! قشنگی اتاق خواب به همون تخت هست  بعد هم بخوای بخری خوب اون تخت گرون تر میش ...

درسته ولی خب گاهیم توان پدرای بیچاره کمه،،ـکل حهازو خریده اینم لابد سختشه که بخره،، باز دستش درد نکنه خیلیا همینم به دختراشون نمیتونن بده،،

حالا ایشونم مستاجره سختشه تخت و خیلی از وسیله های سنگین،،

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

وای بچه ها اینجا داره تگرگ میباره خیلی ترسناک با رعد و برق😰

2706