2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اسی دیوونه ای بخدا بخاطر پوشش و ژنمون ماها کلا حتی اونایی ک سفید پوستن اکثرا سر زانوها و ارنجشون ت ...

چند روز پیش رفتم عروسی فقط دو سه نفر اینشکلی بودن

2740

مال منم همینجوریه ،با این تفاوت که پاهام سفیده بیشتر تفاوتش مشخص میشه ،البته رفتم دکتر واسم دارو نوشته هنوز نگرفتم

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
عیب هام یکی دوتا نیست زیاده . ولی اونیکه برام مهمه و اذیتم میکنه چاقی بازوم و ران پام هست . &nb ...

خب قربونت برم چیزی که میشه با ورزش و رژیم درمانش کرد غصه نداره

کردم😂😂 خب چیکارش کردی؟ خوب شده الان؟

چاق شدم بهتر شد روشن تر و خشکیش برطرف شد.الان مشکلم تیرگی بند انگشتام و شکم لامصبمه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
خودمو راضی کرده بودم که همه خانوما اینطوری ان و مثل عکسای فتوشاپ شده بی نقص نیستن تا اینکه چند روز ...

معمولا که تو عروسی همه ساپورت می پوشن احتمالا متوجه نشدی فکر کردی بدون ساپورتن 

بعضیا زانوشونو کرم پودر و پنکیک می زنن برا مراسما

2706