2733
2734
چاق شدم بهتر شد روشن تر و خشکیش برطرف شد.الان مشکلم تیرگی بند انگشتام و شکم لامصبمه

چجوری چاق شدی بگو بکنم🥺🥺

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من ۲۵سالمه قدم ۱۷۶ عاشق قدمم شوهرمم همینطور میگه از قدت خوشم اومد اول

خوش به حالت من مجردم ولی خب چند تا پسر تاحالا مسخرم کردن بابت این

خودمم حس بدی دارم همش با پسرا هم قدم حتی کوتاه ترن از من نمیدونم این پسرای قد بلند کجان

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
۲۰ سالمه ۱۷۳

حس میکنم بخاطر محیط سمی ک توش بودی این حسو گرفتی

من خودم۱۷۰م

از وقتی نوجوون بودم قدم بلند بود

چون شهر کوچیک بودم کلا فرهنگا پایین بود از این چرت و پرتا زیاا میشنیدم

وقتی دانشگاه رفتم دیدم ن هم خیلی قدم قشنگع هم واقعا بلند نیستم در اون حد

کلی دختر اطرافم دیدم۱۷۵،۱۷۸

همه عادی و راضی

حتی کفشی ک۳سانت پاشنه داشته بوده نمیپوشیدم تا چندبارر پسرای اطرافم بهم گفتن تو ک جز خیلی بلندا حساب نمیشی و دیدم کلا من خوبم فقط اطرافیانم بیشعور بودن

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
چجوری چاق شدی بگو بکنم🥺🥺

رفتم خونه شوهر و دستپخت خودمو خوردم😊

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
بنام خدا  ناخونامو چون همیشه از ته گرفتن دیگه فرم گرفته ، کوتاه و دایره اس  میگن کاشت کن ...

بد بخت شوهر من

و اندامم اصلا نمیتونه حساب باز کنه 😂

رو اخلاقمم همینطور 😂

لاغرررریم نابودم کرده 

و یکم تیره بودن اونجام ک در کل سبزم☹

برا افزایش اشتها چیزی میدونید بگید لطفا♥️

سلام مامانم ،میدونی مامان خیلی دلم تنگ شده واسه بوی عطر تنت واسه اون دستات واسه اون چشمات واسه اون نگات واسه اون اخمات واسه اون دعواهات واسه اون صدا زدنهات واسه اون مهربونیات هیچکس نمیتونه جاتو بگیره هیچکس نمیتونه حتی یک لحظه برام مادری کنه هیچکس...مامان یاد اون دستهای نرم و گرمت افتادمااااا،نمیدونی چه حسی دارم ، ماماان بدجور هواتو کردم تو خوابم نیستی تو بیداریم نیستی کجااایی مامان بگو چیکارکنم من دستاتو میخوام دوس دارم مثه قدیم سرسفره خیره بشی بهم بگی چرا نمیخوری ،چرا زود رفتی کنار چرا کم خوردی ...مامان بسه دیگه بیداارم کن  ای خدااا بسه این خوابِ لعنتی کی تموم میشه پیرم کرده این خواب،میدونم مامان تو خوابم هستی  میدونم بیداربشم بازم تو کنارمی ،میدونم مامان همه ی اینا خوابه ،این چه خوابیه ک بیدار نمیشم ،میدونی مامان من خستم هیچی حالیم نیست فقط تورو میخوام ،اخه بی انصاف تو ک اینجوری نبودی تنهام بزاری ،ماااماان مامان بس نیست بیدارم کن دیگه ،این چه خواب بدیه یکیم نیست بیدارم کنه انگار همه ی دنیا خوابن...  میشه برا شادی روح مامانم ی صلوات بفرستی🖤 اللهُم َصَلِ علی مُحَمَد وآلِ مُحَمَد وعجِل فَرَجَهُم🖤😔    دلم مامانمو میخواد ..ک بغلش کنم و از تموم دردام براش بگم...نازم کنه و بگه تاابد پشتتم..بهش بگم مامان خستم ،مامان زندگی بهم بد کرد ...بغلم کنه بگه مگه من مردم !تا تهش کنارت میمونم،نبینم دخترمو کسی ناراحت کرده باشه .....ولی من هیچوقت نگاه مظلومِ مامانمو💔 ،وقتی تو بستر بیماری ازش نگهداری میکردمو یادم نمیره... اگه قیامت قصه باشه تورو من کجا ببینم......؟؟؟😔🖤
شاید مسخره باشه ولی قد بلندم این روزا بدترین خراب کننده اعتماد به نفسمه

چنده قدت؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
۱۹ بدنم خوبه ها اما نمیدونم چرا لپ دارم😐😐قدرت رژیم گرفتن هم ندارم الان یدونه ایس پک خوردم یه نگاه ...

برو مزو لاغری بزن 

برو بومال فت کن 

برو آنزیم بزن 

برو با دستگاه لاغری برات آبشون کنن 

راه حل داره مشکل تو دخترررر

2706