2733
2734
رفتارای فوق العاده رو مخ دارن ادم داره از استرس جون میده یهو میان میگن خر زدی ن؟ چقدز خوندی چند ساعت ...

منم یه همکلاسی داشتم 

سر هر امتحان اولش میومد کلی مینالید و انرژی منفی میداد 

وای ک چقدر سخته هیچی نخوندم ممکن نیست ۲۰بگیریم و فلان و بهمان ببین هرجلسه همینو میگفتا 

بعد می‌دیدیم خانوم زودتر از همه پامیشه میره و در نهايت ۲۰میگرفت😑

منم یه همکلاسی داشتم  سر هر امتحان اولش میومد کلی مینالید و انرژی منفی میداد  وای ک چقدر ...

ارهههه دقیقا همکلاسیای منم همینن بخدا نمره هاشون از من بهتر نمیدونم از جون من چی میخوان ول کنید دیگ اه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارهههه دقیقا همکلاسیای منم همینن بخدا نمره هاشون از من بهتر نمیدونم از جون من چی میخوان ول کنید دیگ ...

من خیلی زود تحت تاثیر این انرژی منفیا قرار میگیرم متاسفانه 

یکیشون ک خیلییی خوبه هر روز تماس میگیره من برنامم رو تموم نکردم همش بیمارستانم و فلان 

بعد ک میریم مشاوره گزارش کارشو میبینم به جا ۱۴ساعت ۱۶ساعت نشسته خونده 

واقعا نمیدونم چی گیرش میاد اینقدر روحیه آدمو خراب میکنه

2731

شیمی می خواستم این هفته یه دور کامل بخونم مریض شدم

الان چه وکونم🥲😭😭😭😭

می روم که خویش را با خودم بیاورم  با خودم چه کرده ام ؟ من چگونه گم شدم ؟باز می رسم به خود ، از خودم که بگذرم🧡💫🖤
از فردا درکنار دینی شیمی هم بخون  منم از فردا شیمی میخونم

شیمی وقتش کم بود گفتم این هفته میافتم رو شیمی یعنی یه جوری مریض شدم یه جوری مریض شدم 

آره ببینم چیکار میکنم😥

می روم که خویش را با خودم بیاورم  با خودم چه کرده ام ؟ من چگونه گم شدم ؟باز می رسم به خود ، از خودم که بگذرم🧡💫🖤
منم شنیدم ولی خب چیز چندان مهمی نیست چندمی

۱۲

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.