2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت برای هایلایت میدونید فویلی چه قدر میگیرن؟

تو شهر ما فویلی ۳۰ فک کنم

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
2728
بابا خیلی گرون میگیرن آرایشگاه کوچه دربه داغون بهم گفت ۲۸۰۰خوب منم پیش خودم گفتم بخاطر۲۰۰تومن لااقل ...

عزیزم مویی که دکلره میشه و لایت می کنی باید رسیدگی کنی که قشنگ و مرتب باشه، شامپوی مناسب، ماسک توی حمام و بعدش، و واقعا هزینه ش زیاده، اگر نمی خواید بعدش هزینه کنید الانم پولتون رو ندید لایت نکنید چون اگر رسیدگی نشه میشه عین سیم ظرفشویی و بعد اذیت میشید و کوتاهش می کنید

هعی ما خونمونو رنگ کردیم ۳ میلیون

والا من لباس دلم نیومده بخرم انقدر گرونه ولی موهامو تاحالارنگ نکردم پول جمع کردم رنگ کنم فکرمیکردم دیگه خیلی باشه ۱۵۰۰تومنه ولی ارایشگاها همه قیمتاشون

۳تومن ۳۶۰۰و۲۸۰۰ بودن

2740
بخدا میدونم خودمم ...اما نمیشه بامردم دعواکرد من بادندونپزشکم دعواکردم گفتم موادی که پرمیکنید چیه ...

حالا مواد دندانپزشکی نمیشه راحت بری بخری اما خداییش دیگه رنگ و دکلره حتی سوپرمارکت هم میفروشه😐😂

والا من لباس دلم نیومده بخرم انقدر گرونه ولی موهامو تاحالارنگ نکردم پول جمع کردم رنگ کنم فکرمیکردم د ...

هزینه رنگ مو واقعااا زیاده 

دیگه اگه میخوای رنگ کنی جای خوب برو یکم بیشتر بده اشکال نداره 

نری یه جا گند بزنه به سرت زرد عقدی تحویلت بده

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
چقدر گرون ... چون تاحالارنگ نکردم نمیدونستم قیمتشوحالابه نظرشما آرایشگاه ماهتیسااا خوبه؟؟؟؟

منم تو عمرم رنگ نذاشتم😄خیلی هم اگه دلم میخواست رنگ مو موقت چون هیچ وقت دیگه رنگ مو اصلی ادم برنمیگرده

واسه آرایشگاه هم که کار مو انجام ندادم پیششون عزیزم ، یه بار رفتم واسه ناخن پیش یه بنده خدا تو همون آرایشگاه کارش خوب بود متوسط رو به بالا♥️لاین مو کاری انجام ندادم نمیدونم چجوریه ، ولی خب کارِ مدیریتش درسته خدایی👌

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
والا من لباس دلم نیومده بخرم انقدر گرونه ولی موهامو تاحالارنگ نکردم پول جمع کردم رنگ کنم فکرمیکردم د ...

عزیزم اخرشم یه رنگ خیلی معمولی میشه ک خودتم تو خونه میتونستی درست کنی بزاری فک نکن بالای ۳میلیون پول میدی و یه رنگ مو فوق العاده تحویل میگیری

2706