2737
2734
عنوان

چرا من از فرمژه شانس نیوردم😩😩

340 بازدید | 20 پست

سلام عزیزان

شما فرمژه خوب سراغ دارین که مارک خاصی باشه؟

برا خودتون راضی هستین؟

هرچی گرفتم خوب درنیومده😕

ژینا گیان تو نامری ناوت ئه بیته ره مز❤️                                    

فر مژه ک من گرفتم خوبه

ix

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مشکلش چیه؟  فر مژه که دیگع مارک نداره

پلاستکیشون خوب جا نمیفته و خوب فر نمیکنن

نمیدونم واقعا

برا دوستمو گف از ترکیه گرفته استفاده کردم عالییی بود

مارکش یادم رف🤦🏻‍♀️

2740

برامن ویتالی هس

کجاش مشکل داره ؟ 

من هرچی گرفتم خوب بوده ب مارکش دقت نکردم اصلا

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

فر مژه مژتو داغوووووون میکنه بجاش مژه مصنوعی چشم استفاده کن هم طبیعی تره هم چشمت قشنگ میشه مارک خوب بگیر جنسش از مو باشه تا ۸۰ بار هم میتونی استفاده کنی مثل مژه آیدا بیوتی

لطفاً  هر وقت چشمت به این امضا خورد برلم صلوات بفرست مرسیییی💙♥️💖💛💚💜❤️
مگه هنوز کسی فرمژه استفاده میکنه

من ترجیح میدم فرمژه بزنم تا ریمل و چیزای دیگه

طبیعی تره بنظرم

فر مژه مژتو داغوووووون میکنه بجاش مژه مصنوعی چشم استفاده کن هم طبیعی تره هم چشمت قشنگ میشه مارک خوب ...

ممنونمممم حتما

ولی آخه من خیلی ساله از فرمژه استفاده میکنم چیز خاصی نشده که🙁

و اینکه مژه مصنوعی رو هم همه جا نمیشه استفاده کرد هر لحظه وقتی عجله داری و اینا☹️

نه بلندن ولی صافن  فر که میشن خیلی قشنگ میشن اصن نیازی به ریمل نیس

قبل از فرمژه زدن یکم مژه هاتو با سشوار گرم کن بعد فرمژه بزن - فرمژه رو بذار روی بن مژه هات ولی جوری نزنی ک پلک هاتو بگیره ها

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706