2737
2734
باهاش صحبت کردی؟؟؟منطقی؟ نه اینکه فقط بگی میخوام موهای صورت م رو  بردارم بشین صحبت کن‌‌‌.‌.و ب ...

اوهوم مرسی عزیزم حرفات خیلی خوب بود میگم بهش حتما

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی مامان نمیکنه خودم چجوری انجام بدم اونو بگو

بند یاد بگیرا ز اینترنت از طریق انگشت

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم
وقتی مامان نمیکنه خودم چجوری انجام بدم اونو بگو

ای کاش دوست من بودی خودم برات بند مینداختم بعدش خودم به مامانت دلیل منطقیش رو میگفتم

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم
2731
باهاش صحبت کردی؟؟؟منطقی؟ نه اینکه فقط بگی میخوام موهای صورت م رو  بردارم بشین صحبت کن‌‌‌.‌.و ب ...

یه نظر هم به خودم میگم اگه اجاره داد برداشتم

دیگع بعداها اون تغيير اساسی که باید بکنم نمیکنم  

البته  هیچ کدوم از همسن و سال های من از اقوام اینکارو انجام ندادن مگر اینکه نامزد کرده باشن 

فقد دوستام رو میبینم

ای کاش دوست من بودی خودم برات بند مینداختم بعدش خودم به مامانت دلیل منطقیش رو میگفتم

ای کاش والا ای کاش🤕

من صورتم خیلی خوشگله و ابروهام خدا دادی انگار برداشته

شدن فقط این پشت لب اعصابمو خراب میکنه 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2738
بند یاد بگیرا ز اینترنت از طریق انگشت

آره فکر خوبیه

یه نظر هم به خودم میگم اگه اجاره داد برداشتم دیگع بعداها اون تغيير اساسی که باید بکنم نمیکنم   ...

چون من خیلی پر موهستم وقتی بردارم خیلی تغيير اساسی میکنم  

2706