2737
2739

11 سال و 10ماهم بود

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
11 سال و 10ماهم بود

خودم به سبیل هام حساس بودم

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم

از اول دبیرستانم

ولی اگه دختر داشتم وقتی میدیدم روحیه دخترم خراب میشه ۱۰۰٪ میبردمش اصلاح 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
من به وجود اینکه الان  دیگه ۱۶ سالمه مامانم نمیزاره نمیدونمم چ فکری میکنه حتی تا پارسال هم اجا ...

وای من 11سالم بود انقد گریه کردم انقد خودمو زدم انقد غذا نخوردم تا اجازه داد

میترسم به مامانم بگم کوچیکم نیستما ولی حس میکنم نمیزاره

چن وقته از خیر پشت لب گذشتم نمیدونم بگم یا نه

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
من به وجود اینکه الان  دیگه ۱۶ سالمه مامانم نمیزاره نمیدونمم چ فکری میکنه حتی تا پارسال هم اجا ...

زشته عزیزم 

خب جلو همکلاسیات و پسرا خجالت میکشی

مامانم هیچ وقت اجازه نداد خودم تو ۱۵سالگی پشت لب مو برداشتم😅 و اگه یه روزی دختر دار بشم ...حتما و ...

چیزی نگف بعد اینکه برداشتی؟

با چی برداشتی؟

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2706