2733
2739
من به وجود اینکه الان  دیگه ۱۶ سالمه مامانم نمیزاره نمیدونمم چ فکری میکنه حتی تا پارسال هم اجا ...

وایییییی نههه ۱۶سالشه دیگه انجام بدهههه دیگه نسل نسل قدیم نیست..

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓
میترسم به مامانم بگم کوچیکم نیستما ولی حس میکنم نمیزاره چن وقته از خیر پشت لب گذشتم نمیدونم بگم یا ...

ببین منطقی  حرف بزن  بگو وقتی میخام حرف بزنم از پشت لبهام خجالت میکشم

یا بگو همکلاسیام مسخره می کنن

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی موهای صورتم به شدت زیاده واسه همین خیلی حساسم  سیبیل ها رو که دیگه نگم

ولی من چون پر مو هستم اگه فقد سيبيل ها بردارم خیلی ضایع میشه با صورت پر مو بعد اگه هم کاملا اصلاح کنم به نظرم دیگه بعداها اصلا تغییری نمیکنم  

2728
ببین منطقی  حرف بزن  بگو وقتی میخام حرف بزنم از پشت لبهام خجالت میکشم یا بگو همکلاسیام مس ...

نمیدونم والا تا حالا نگفتم خیلی بد هم نیست پشت لبم 

بقیه صورتمم اصلا کاملا تمیزه فقط یکم پشت لب اونم میترسم بگم ولی خب میگم حتما چون آدم احساس اذیت میکنه 

شما اولین بار با چی برداشتی؟ 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
چیزی نگف بعد اینکه برداشتی؟ با چی برداشتی؟

مامانم دستگاه اپیلیدی داشت😅

تموم وجودم سوخت😅 ولی ارزش ش رو داشت...الان نمیتونم دیگه اون درد رو تحمل کنم😂

نه چیزی بهم نگفت...فقط تا چند روز خیلی زیاد سرسنگین بود

ولی موهای صورتم به شدت زیاده واسه همین خیلی حساسم  سیبیل ها رو که دیگه نگم

ببین از طریق اینترنت یاد بگیر بند انداختن رو بعد خودت بکن همه موهات ک دیگه اگه گفت چرا موهای صورتت رو کندی بگو من دیگه بزرگ شدم جلو پسرا و همکلاسیام یا تو خیابون خجالت می کشم

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم
2740
مامانم دستگاه اپیلیدی داشت😅 تموم وجودم سوخت😅 ولی ارزش ش رو داشت...الان نمیتونم دیگه اون درد رو تح ...

😂😂بدون اینکه بگم فک کنم بکشتم 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
ببین از طریق اینترنت یاد بگیر بند انداختن رو بعد خودت بکن همه موهات ک دیگه اگه گفت چرا موهای صورتت ر ...

به نظرم باید منطقی باهاش صحبت کنم که اجازه رو بگیرم ازش خودش واسم انجام بده 

مثل بقیه دوستام همشون ماماناشون انجام میدن واسشون 

نمیدونم چرا مامانم این همه افکارش قدیمیه 

دوستان با چی برداشتین اولین بار پشت لب رو؟

😂😂بدون اینکه بگم فک کنم بکشتم 

باهاش صحبت کردی؟؟؟منطقی؟ نه اینکه فقط بگی میخوام موهای صورت م رو  بردارم

بشین صحبت کن‌‌‌.‌.و بگو دوستام میگن بدون اجازه مامانت اینکارو بکن و مامانت رو تو عمل انجام شده بذار..

بعد بگو ،ولی من نمیخوام بدون اجازه ت انجام بدم...

اما مامان باور کن اینکه صورت م مو داشته باشه دلیل حیا و پاکدامنی من نیست‌‌‌...

اسنطوری توجه پسرا بهم بیشتر جلب میشه..‌و بهم تیکه میندازن.‌.

بگو من واقعا اذیت میشم...من فعلا قصد ازدواج ندارم ولی دلم نمیخواد تا چند سال قیافه م اینطور باشه

ماماناشون با بند اصلاح میکنه واسشون یا وکس

وقتی مامان نمیکنه خودم چجوری انجام بدم اونو بگو

نمیدونم والا تا حالا نگفتم خیلی بد هم نیست پشت لبم  بقیه صورتمم اصلا کاملا تمیزه فقط یکم پشت ل ...

با بند

2706