2737
2739
عنوان

سلام بچه ها کزونا گرفتم حالم خیلی بده فکر کنم آخرای عمرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 100 پست
خریت کردم😭😭بازم لجبازی کزدم😭😭اصلا حقمه که بمیرم😭😭

این حرفارو نزن .برو بیمارستان راحت خوبت میکنند الکی فاز منفی برندار سهل انگار نکن

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا بذارید استارتر و بفرستیم دکتر بعد بهش روحیه بدین 🥴🥴

الن مامانم گفت ایشالله ساعت ۹ میخوام بریم عزیزم

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

دقیقا مث دوستم میمونی اه اه انقد بدم میاد . اونم میگف ی خاب دیدم حس میکنم . تابستون مریض شدع بود منو سکتع میداد هی از این حرفا آخر رف دکتر ی سرما خوردگی بود🙄 

شما مگ خدایی؟ 

دکتر برو

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
2728
متخصص عفونی فقط بریا اونا داروشو بلدن

چشم عزیزم

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

اسی برو دکتر 

اسی برو دکتر 

ببین اگه بدی اونا میتونن درمان کنن ببین اسی یکی از دوستای بابام ۸۰ سالش بود کرونا گرفت😱اون ۸۰ درصد درگیری داشت اما رفت دکتر خوب شد اونم برکت زده بود ببین اگه سریع بری خوب میشی حداقل اگه خودتو دوست نداری بخاطر مادرت. اون چقدر غصه میخوره ادمهای زیادی هستن که تو رو دوست دارن حتی اگر کسی هم نداشته باشی 

2738
اسی برو دکتر  اسی برو دکتر  ببین اگه بدی اونا میتونن درمان کنن ببین اسی یکی از دوستای با ...

همین امروز میرم عزیزم

متولد ۷۸هستم گلم

خیلی خوب پس اصلان نگران نباش چون که جوانی سیتم ایمنی بدنت قوی هست .گاهی اوقات سرفه ها از تلقین هستا من خودم یک بار تنگی نفس و سرفه داشتم فکر کردم کرونا دارم رفتم عکس ریه گرفتم دکتر گفت مشکلی نداری باور کن هم سرفه خوب شد هم تنگی نفس.اصلان به خودت استرس نده .به دکتر مراجعه کن شربت الرگاد هم هست گیاهی هست خیلی نتیجه بخش بوده

اسی برو دکتر  اسی برو دکتر  ببین اگه بدی اونا میتونن درمان کنن ببین اسی یکی از دوستای با ...

انقدم ب خودت فک نکن . هی بمیرم حقمه بمیرم ینی چی اخع. ب این دنیا محکوم شدی تا هر وقت ک عمر داری زندگی کنی بعدم ک‌ نوبت رفتن شد میری

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
خیلی خوب پس اصلان نگران نباش چون که جوانی سیتم ایمنی بدنت قوی هست .گاهی اوقات سرفه ها از تلقین هستا ...

مرسی عزیزم حتما