2733
2734
عنوان

سلام بچه ها کزونا گرفتم حالم خیلی بده فکر کنم آخرای عمرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 100 پست
ایشالله مااما نتون عمر طولانی داشته باشه اره کاش رعایت میکردم کارم همش لجبازی بود 😭

ممنون عزیزم همچنین نگران نباش عب نداره تجربه میشه واست سخته ولی ازین ببعد بیشتر مواظب خودت باش

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم ۲۵ این ماه باید دوز دوم بزنم خودشم کره😭😭😭 دوز اولش مرگ تجربه کردم

دوز دوم اینجوری نمیشه. برادر من آسترازنیکا زد دوز اول خیلی حالش بد شد در حد مرک ولی دوز دوم فقط یکم تب کرد همین

کسی تبلیغ منفی نکرد اون کاربرگفت دوزاول زده اذیت شده میبینی استاترواکسنم زدکروناهم گرفته پس شماهم زی ...

هنوز اینو نمیدونی که با یه دز مصونیت به وجودنمیاد .بعد از تزریق دز دوم اونم ۱۴ روز بعدش به ندرتم بعضی مریض میشن وقتی آمار کم شده پس یعنی موثربوده

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2731
هنوز اینو نمیدونی که با یه دز مصونیت به وجودنمیاد .بعد از تزریق دز دوم اونم ۱۴ روز بعدش به ندرتم بعض ...

نادون خودتی  که پست خانم نخوندی گفت واکسن زده اذیت شده حرفی ازکرونانزده اسی هم دودوززده متاسفانه فعلادرگیر ازاین به بعد پست هاروبخون اظهارفضل کن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خداشفات بده 

من سالمم امابرای توشفامیخوام وهمچنین ارامش وادب

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من سالمم امابرای توشفامیخوام وهمچنین ارامش وادب

اونایی که گفتی وخودت نداری عزیزم.الانم بهتره قبل از اینکه درونت بیشتر بیرون بریزه سکوت کنی بری دنبال کار خودت.

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2738
اونایی که گفتی وخودت نداری عزیزم.الانم بهتره قبل از اینکه درونت بیشتر بیرون بریزه سکوت کنی بری دنبال ...

میسپارمت بخدا اون عالمتره  به احوال بندگانش