2737
2734
عنوان

سلام بچه ها کزونا گرفتم حالم خیلی بده فکر کنم آخرای عمرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 100 پست
حتما برو دکتر.کل خانواده منو رمدسیویر نجات داد.برو زودتر.هفته اول دارو جواب میده‌. واکسن نزدی مگه؟

منم رمدسیویر نجات داد

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو دکتر.کل خانواده منو رمدسیویر نجات داد.برو زودتر.هفته اول دارو جواب میده‌. واکسن نزدی مگه؟

مامان منم رمدسیویر نجات داد... 

اب رو آتیش بود 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2728
گلم اگه رفتی مشهد من دلشکسته رو هم دعا کن 

مشهدم عزیزم خونمون دعاکن اگه زنده موندم قطعا دعات میکنم

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738

عزیزم خیلی لطف میکنی پمنونم واقعا

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
وا چه ربطی به واکسن داره الکی تبلیغات منفی نکن

کسی تبلیغ منفی نکرد اون کاربرگفت دوزاول زده اذیت شده میبینی استاترواکسنم زدکروناهم گرفته پس شماهم زیاد تعریف واکسنونکن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
از ۲شنبه هفته قبل رفتم سینما از اونه  چه قدر ماماانم گفت نرو😭از بست خرم من😭

نگران نباش خوب میشی انشاله ولی حتما دکتر برو این که ندونی چ وضعیتی داری ترسش بیشتره تا بدونی .حتما تا میتونی مایعات ولرم بخور .چند سالته عزیزم 

.

فعلا بذارید استارتر و بفرستیم دکتر بعد بهش روحیه بدین 🥴🥴

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
نگران نباش خوب میشی انشاله ولی حتما دکتر برو این که ندونی چ وضعیتی داری ترسش بیشتره تا بدونی .حتما ت ...

متولد ۷۸هستم گلم

2706