2737
2734
عنوان

بچه ام باپشت سر خورد رو فرش اشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 71 پست

یکی دوبار چک کنی کافیه اگه عکس العمل نشون میده تو خاب دیگه مشکلی نیس، ضربه های خیلی شدید که بد میخوره میگن نذار بخابه که خدایی نکرده کما نره اگرم خابید چن بار چکش کن خاب عمیق نرفته باشه وقتی عکس العمل نشون میده دیگه نگران نباش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره میگه مامانش عین خیالشم نیست  نترس بچه کلی بلا سرش میا تا بزرگ میشه  باز دلت بی قرار ...

از شدتش داره میخاره گوشام

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
یکی دوبار چک کنی کافیه اگه عکس العمل نشون میده تو خاب دیگه مشکلی نیس، ضربه های خیلی شدید که بد میخور ...

اره اره خودش میچرخه خابش عمیق نشده...دست میکشم به صودتش قلقلکش میاد اتفاقا

2742
😐😐😐😐😐😐😐بی خیال ی بلایی سر خودت میاری چیزی نشده  بچه خالم شش ماهش بود. با سر محکم از مبل ...

خیالم راحت شد

ولی باز تاصب خوابم نمیبره عمرا

خیالم راحت شد ولی باز تاصب خوابم نمیبره عمرا

خوبه ک هوشیاری ولی اصلا نگران نباش چیزیش نشده 

صبح ی چکابم ببرش ک خیالت راحت شه نخوای هرموضوعی رو بعدا ب این حادثه ربط بدی خودخوری کنی 

شناختمت اصلا چ روحیه ای داری ببرش دکتر صبح حتما 

خوبه ک هوشیاری ولی اصلا نگران نباش چیزیش نشده  صبح ی چکابم ببرش ک خیالت راحت شه نخوای هرموضوعی ...

اهان فردا میبرم....

میگم چی رو چکاب میکنن

2740
یکی دوبار چک کنی کافیه اگه عکس العمل نشون میده تو خاب دیگه مشکلی نیس، ضربه های خیلی شدید که بد میخور ...

پس دیگه نگران نباش براش دعا و ایت الکرسی بخون هم خودت آرامش میگیری و میخابی هم بچت در امان میمونه چیزیش نیس دیگه بیخودی خودتو اذیت نکن گلم

اتفاق امشب رو ب دکتر بگو ایشون اگه اقدام خاصی لازم باشه راهنماییت میکنن

زنگ‌بزنم اورژانس به نظرت

.همسرم حساس تراز منه الان فکرمیکنه خبریه عصبی میشه

زنگ‌بزنم اورژانس به نظرت .همسرم حساس تراز منه الان فکرمیکنه خبریه عصبی میشه

ای خداااا 😂😂

نه بابا نترس 

ببین هرکاری ک فکر میکنی خیالتون رو راحت میکنه و حالتون بهتر میشه انجام بده چون الان شما زیر فشار استرس شدید هستید خطرناکه واقعا 

مشخص بود تجربه ندارین😑 ببینید ما همه مادریم و باید همه ی علایم رو بدونیم و اطلاعاتمون زیاد باشه تا ...

داره میگه یه ربع نکشیده بچه رفت خوابید گفتم شاید خواب الود شده

اابته تجربه ندارم و نخواهم داشت چون من مادر نیستم😂

داره میگه یه ربع نکشیده بچه رفت خوابید گفتم شاید خواب الود شده اابته تجربه ندارم و نخواهم داشت چون ...

نه گلم داشتیم میرفتیم بخوابیم شدیدخوابش میومدکه اینجوری شد

ای خداااا 😂😂 نه بابا نترس  ببین هرکاری ک فکر میکنی خیالتون رو راحت میکنه و حالتون بهتر میشه ...

به من باشه که میرم میخابم دم در بیمارستان 😁😁

2706