2737
2739
عنوان

بچه ام باپشت سر خورد رو فرش اشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 71 پست
میخام از استرس بالا بیارم

عزیزم نگران نباش ...خودمونم بچگیمون بارها افتادیم و هزاران بچه اینجوری افتادن و اتفاقی نیفتاده خدا خودش کمک میکنه کاش تاپیک نمیزدی اینجا بعضیها بیشتر حال آدمو بد میکنن  

خیلی حس بدیه

آره میگه مامانش عین خیالشم نیست 

نترس بچه کلی بلا سرش میا تا بزرگ میشه 

باز دلت بی قرار بود‌ببرش دکتر چون اون هیچیش نشده ولی استرس بدن شما رو نابود میکنه خیالت راحت شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به ابولفضل دارم خون جیگرمیشم

چرا دختر؟😅😅😅چرا به خودت جو میدی؟😅

به ایشون گفتم حتما بچه نداری که تجربه نداری میگی ببرید دکتر.تو چرا ترسیدی؟😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
😐 شما بچه ندارید نه؟ ته دلشو خالی نکنید. بچه ها روزی ۵۰۰ بار میخورن به درو دیوار.میگه از روی چارپ ...

من فقط واس سلامتی خود بچه گفتم مگرنه خودم بچه ندارم😂گاهی ته دل خالی نکردن و امید دادن الکی میشه سهل انگاری و یک عمر پشیمونی

2731
همیشه بعد از ضربه به سر باید فرد رو تا چند ساعت هوشیار و بیدار نگه دارید و بهش اب و غذا ندید. بهترین ...

فردا صب میبرمش دکتر.....اره همه چی طبیعی هس

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
عزیزم مادری خودت میدونی نگرانم....براش دعاکن لطفا

حتما دعا میکنم.نگران نباش.هیچی نمیشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
من فقط واس سلامتی خود بچه گفتم مگرنه خودم بچه ندارم😂گاهی ته دل خالی نکردن و امید دادن الکی میشه سهل ...

مشخص بود تجربه ندارین😑 ببینید ما همه مادریم و باید همه ی علایم رو بدونیم و اطلاعاتمون زیاد باشه تا بتونیم تو آرامش بچه هامونو بزرگ کنیم. اگر از ارتفاع خورده باشه به سرامیک یا به لبه یا بعدش بیقراری و تهوع و استفراق و سرگیجه و عدم تعادل یا خوابالودگی ناگهانی  داشته باشه باید حتما ببره دکتر.وقتی میگه علایم خاصی نداشت دیگه جای نگرانی نیست.تواین کرونا لازم نیست برای هرچیزی بریم بیمارستان.

اینجور مواقع دکتر میگه نذار بخابه شبم که می خابه تا صبح چنبار هوشیاریشو چک کن نذار زیاد خوابش عمیق ش ...

اره جونم باناخونام بواش قلقلکش میده عکس العمل نشون میده ...

تاصبح چن بار بکنم به نظرت

گلم رو فرش خورد سرش کبود ومتورم وخون مرده هم نشده

ممیدونم به اون دوستمون گفتم این چیزی که شما میگید برا ضربه های عمیقه نه برای بچه ی اسی که افتاده رو فرش 

به خدا اتفاقی نمیفته نترس من ۴۶ سالمه تجربه دارم 

ممیدونم به اون دوستمون گفتم این چیزی که شما میگید برا ضربه های عمیقه نه برای بچه ی اسی که افتاده رو ...

قربونت برم دعاکن برا بچم از استرس گوشام میخاره 😢😢

2706