2733
2734
عنوان

بچه ام باپشت سر خورد رو فرش اشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 71 پست
خیلی حساسی خوبه ک بی خیال نیستی ولی این حجم نگرانی خودتو آزار میده .خب میبردیش دکتر با همسرت ک الانم ...

همسرم‌خونه نبود اون‌موقع قبل اومدنشم خوابید

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چیزی نشده صبح ببرش دکتر حتما نتیجشم بهم بگو  هیچی نیست صبح خندت میگیره ب خودت شب ی جوریه ...

اره گلم

خبرت میکنم مرسی ازهمراهیت

2731
خواهش میکنم  تا خدا هست نگران هیچی نباش مامان خانم  من روح از بدنم جدا شده برگشته اینکه ...

قربونت برم گلم

خدا نکنه زنده باشی  فردا خبرم کن منتظرت هستم  و بدون شک میدونم ک میای میگی چیزی نشده. ش ...

مرسی ممنون توکل بخدا

داره میگه یه ربع نکشیده بچه رفت خوابید گفتم شاید خواب الود شده اابته تجربه ندارم و نخواهم داشت چون ...

گفت قبلش خوابش میومد🤕بعدش هم رفت خوابید.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740

بابا عزیزم نگران انقد بچه‌های من افتادن رو فرش که چیزی نیست اگه بچه سرحال هست الکی تبرش زیر اشعه عکس بگیری هیچی نیسنت پسرم یبار شش ماهش بود از مبل افتاد رو قالی خدا رو شکر هیچی شم نبود نگران نباش

بابا عزیزم نگران انقد بچه‌های من افتادن رو فرش که چیزی نیست اگه بچه سرحال هست الکی تبرش زیر اشعه عکس ...

سلام عزیزم خب ادم مادره نگران میشه....

دیشب تاصب کنارش بودم طبیعی بود همه چی الانم بیدارشده سرحال شکرخدا

خدا نکنه زنده باشی  فردا خبرم کن منتظرت هستم  و بدون شک میدونم ک میای میگی چیزی نشده. ش ...

سلام گلم خوبی...دیشب بالاسرش بودم طبیعی خوابیده بود صبح هم بیدارشد سرحال....دیگه دکتر نبرمش

سلام گلم خوبی...دیشب بالاسرش بودم طبیعی خوابیده بود صبح هم بیدارشد سرحال....دیگه دکتر نبرمش

سلام عزیزم.خدا رو شکر ک‌ حالش خوبه 

چیزیش نشده ولی باز اگه میتونی دکتر در دسترسه ببر اشکال نداره باتوجه ب روحیات خودت میگم