2737
2739
عنوان

استوری های زن سابق عشقم راجبش 😓 اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 162291 بازدید | 1855 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماهش رفته با اسمون ما چیکار داره من ی گوشه نشستم دارم. ماستمو با چیپس میخورم😐😐😐😐😐😐😐😐😐

😂😂😂

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
مشاوره قبل ازدواج رفتی بالاخره  هم وابستش شدی و هم دوسش داری هم دودلی و شک داری  راهنمای ...

میرم گلم مرسی 

2740
بلاخره زنشه دوس دخترش نبوده که داره جدا میشه واسش مهم نباشه😐 معلومه داره از شوهرش جدا میشه ناراحته ...

از طلاقشون خیلی گذشته خودش چندین دوست پسر عوص کرده ولی این استوری هارو هایلایت کرده تازه تو بعصیا شونم تگش کرده رحیمو😐

بنابه فرهنگی که داریم  خوبیت نداره یه دختر مست که هوش از سرش پریده نصف شبی برگرده خونه مسافرت ...

باشه حرفاتون درست 

ولی بطور کلی خوب نیس دیگرانو نقد کنیم و راجب اعمالشون حرف بزنیم .

شما تمرکزت رو روی همسرایندتون بزارید 

اگر بهم علاقه دارید و درک متقابل دارید حتما خوشبخت میشید و هیچ چیزی نمیتونه ارامشتون رو سلب کنه 

استارتر جان از من به شما نصیحت هر کس تو مجازی هرچی گذاشت به یه ورت باشه منم کم نکشیدم از این چیزا اکس کسی که دوسش داشتمم از این دوری وریا میذاشت الان تایپیکتو دیدم یاد اونروزای تلخ افتادم که چقد گریه کردم بخاطرش به خاطر اون بخاطر کسیکه دوسش داشتم چون قلب بیوشو مشکی گذاشته بود بخاطر اون دختر هر وقت میدیدم آتیش میگرفتم الان عین خیالمم نیس و فراموششون کردم و تمام حتی این روزا دوستای قدیمم که باهاش کلا کات کردم بیوشو دری وری میذاش ذهنم درگیر میشد نمیگم بلاکشون کن نه برات مهم نباشه راحت رد شو در نهایت زندگیه خودته و انتخاب با خودته که با اون آقائه ازدواج کنی یا نه اگه مطمئنی اونا بهم برنخواهند گشت باهاش ازدواج کن امیدوارم خوشبخت بشی ذهنتو الکی درگیر شر و ورای اون زنه نکن😊

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭
2706