2737
2734
عنوان

استوری های زن سابق عشقم راجبش 😓 اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 162291 بازدید | 1855 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم..

من اگه جای شما بودم ،اول مطمین میشدم دلیل طلاقش چی بوده..اگه مقصر خانمش بوده ،و خودم هم دوستش داشتم ،طرفم هم منم میخاست برای خودم اومده بود ازدواج میکردم..

ولی تا وقتی عقد نکردید خیلی بیشتر درموردش تحقیق کن که خدای نکرده پشیمون نشی ،از روی فقط دوست داشتن این کارو نکن..

چون اون اقا هم به نظرم حساسیتش بیشتر میشه چون یبار جدا شده‌.به هر حال حواستو جمع کن 

ان شالله هر تصمیمی میگیری خوشبخت بشی💗

درست میشه دایی  
2740

عزیزم یه مساله رو برای خودت حل کن، شما داری با کسی زندگی میکنی که قبلا ازدواج کرده، خاطرات آدم هیچ وقت از ذهن آدم نمیره، اگر نمیتونی بیخیال باشی وارد این زندگی نشو و به جای نگاه کردن به حال آدمها، علت طلاقشون رو منطقی بررسی کن. 

برای دریافت شارژ رایگان کافیه شمارتون رو در  لینک زیر وارد کنید و رای را ثبت کنید تا بعد از حدود ۲۴ ساعت در صورت کامل شدن رای ها برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان شارژ به طور خودکار واریز می شود.🤑

https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=750388

شما خودت معلومه  چاقیاااا😆 چون هر کی راجب چاق بودن زن سابقه رحیم چیزی گفته سریع جوش آوردی که ...

اولن ک چاق یا لاغر باشم ب کسی مربوط نیست مگ کسی ک چاقه حق زندگی کردن ندارع یا ادم نیست؟

درضمن من ۴۰ کیلو بیشتر نیستم🙄😐

کاربری دست خودم و ابجیمه
2706