2737
2734
عنوان

استوری های زن سابق عشقم راجبش 😓 اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 162291 بازدید | 1855 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تبریزی هم هست همشهریمونه اینجا اینجور چیزارو عیب میدونن حالا همه جی به کنار از کجا معلوم مشکل از طرف ...

واقعا داره اشتباه میکنه نمیدونم چرا خونواده ها اینجوری شدن خب نباید اجازه بدن 

چ کاری میتونم بکنم بجز تحمل زندگیو زهرم کرده مث چی پشیمونم از ازدواج دومم  انگار منو برا شکنج ...

عزیزم چقدر سخته یعنی خودش ازدواج اولش بوده ؟

نمیشه یه راهی پیدا کنی ترک کنه این کارشو مثلا با مشاوری صحبت کنی راهکاری جلو پات بذاره

راستش شاید راه حل خوبی نباشه ولی نظر من اینه وقتی کسی نقطه ضعفاتو به روت میاره تا به جایی صبر جواب میده اینجور مواقع یه روش اینه که یه سری نقطه ضعفای خودشو به روش بیارین شاید تلنگری خورد و ترک کرد البته بازم اول از یه مشاور مشورت بگیرین

تایپیکتو الان خوندم خواستم بهت خواهرانه بگم اگه اون مرد برات خودشو کشت هم باهاش ازدواج نکن چون همیشه تو خوشی هات بدی هات فکرت درگیرش میشه نکنه الان شوهرم به فکر اونه نکنه با هم حرف بزنن کلا خودت پیر میشی روحت عذاب خواهد داشت مثل روح من

من یه کلمه هم تا حالا به خودش نگفتم 

عزیزم کار خوبی کردی ولی با سرچ کردن عکسهای همسر قبلیش هم ذهن خودت رو درگیر میکنی و هم احساست رو نسبت به همسرت خراب میکنی . سعی کن اصلا به گذشته همسرت فکر نکنی اگر با گذشته اش کنار اومدی. امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم . به احساست رجوع کن و بخدا هم توکل کن . 

Ich berge mich in deiner Hand
2738