2237
2217

😂😂😂

گرگ باش!                                                              هیچی دیگه همین😐                                                 منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی            به من چه اصلا مرغ باش... تخم بذار😕والا                        قهر نکن حالا شوخیدم باهات😝🤭                           گــــــرگ باش تا محتاج نوازش نباشی                         گرگ یعنی ارتش تک نفره😎✌                                    تنهــــــــــا💔                                                          اما وحشی💪                                                                یا به دستش بیار...                                                      یا بشین و نگاه کن دیگران چطور بدستش میارن

وای دقیقا😐🤣😂

بعد او دیگر هیچ چیز مهم نیست💔🚶‍♀️   R                            خدایا میشه تمومش کنی،خستم                                         مادر هم نشدم ک🖤(سقط🥀)                                             

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

چی میخوند نه من دیگه نه تو دیگه 😂😂😂😂 یه اهنگم خونده بود اهای دختر پولدار که بابات کارخونه داره 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2215
یعنی خواستم تاپیک رو قفل کنم.....نتم رفت یهو😟😐😐😂😂💔🥀🥀💔💔اینم از این....😐😐😐😂😂😂

😂😂😂😂😂

مارو_دور_ننداز#  

گرگ باش!                                                              هیچی دیگه همین😐                                                 منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی            به من چه اصلا مرغ باش... تخم بذار😕والا                        قهر نکن حالا شوخیدم باهات😝🤭                           گــــــرگ باش تا محتاج نوازش نباشی                         گرگ یعنی ارتش تک نفره😎✌                                    تنهــــــــــا💔                                                          اما وحشی💪                                                                یا به دستش بیار...                                                      یا بشین و نگاه کن دیگران چطور بدستش میارن
2050
2244

اسی عوضش اون یکیو تونستی قفل کنی😂😂😅😅😅😅

1718