2737
2734
آره اما میفهمم که رنج میکشه واسه همین به روش نمیارم حرفشو پیش نمیکشم آخه میگم اون چیکار کنه؟ اگر ماد ...

نه عزیزم همسرم گفت شماها پادشاهی کردین خونه خودتون. ما بااین پدر مادر اذیت شدیم😑هنگ کردم همیشه جوری بود انگار خدا هست پدرمادرش.

کلی هم حرف زد و گفت همه رو میبینم 

اره ولی همش میگه مادرمن بی نهایت ساده و خره اگه حرفی میزنه از سادگیشه  ....ولی خداشاهده جزو یکی ...

شوهر من هم همیشه قاطی میکرد می‌گفت ساده هست از روی سادگیشه ولی امشب اعتراف کرد کلی😑

گفت چون بهش بدی کردن فک می‌کنه باید بدی کنه با عروس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره آخه کلا مادرشم عادتشه جوری خودشو نشون بده بگن سادس،خودمم تازه عروس بودم فکر میکردم بیچاره سادس

نه مادرشوهر من اصلا بهش نمیخوره ساده باشه فقط ساده پوشه از اول میفهمی زرنگه

2728
شوهر من هم همیشه قاطی میکرد می‌گفت ساده هست از روی سادگیشه ولی امشب اعتراف کرد کلی😑 گفت چون بهش بد ...

بازم خوبه زیر بار برن و قبول کنن ...ولی درستش نیس گناه خانواده هاشون را پای اینا بنویسیم ...ماچندسالی کنار همیم باید باهم سازش کنیم دیگه ...

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
نه مادرشوهر من اصلا بهش نمیخوره ساده باشه فقط ساده پوشه از اول میفهمی زرنگه

آدم اونجوری نمیسوزه حداقل می‌دونه از اول زرنکه 

فیلم بازی نمیکنه ⁦🤦🏻‍♀️⁩مال من بازیکر میشد جایزه اسکار و بهش میدادن🤣🤣⁦🤦🏻‍♀️⁩

فقط خدا ⁦❤️⁩
2740
آدم اونجوری نمیسوزه حداقل می‌دونه از اول زرنکه  فیلم بازی نمیکنه ⁦🤦🏻‍♀️⁩مال من بازیکر میشد ج ...

حالام ک کاری نداره ی هدیه بخر و  بی مناسبت بهش بده اگه گفت چیه و ب چه مناسبت بگو هدیه جایزه اسکار بهترین بازیگر و مادرشوهر دنیاس😆🤭

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
والا خیلی خوب بوده شوهرت مادرشوهر من هم دروغ میگه جلو هردومون راحت

موقعی دروغ میگه فقط نگاش کن هیچ عکس العملی نشون نده فقط خیلی جدی نگاش کن نه اظهار نظر نه لبخند نع اخم خودش میفهمه حرفاش قبول نمیکنی 

بازم خوبه زیر بار برن و قبول کنن ...ولی درستش نیس گناه خانواده هاشون را پای اینا بنویسیم ...ماچندسال ...

نه پای خودش ننوشتم ولی هیچوقت حق نداشتم چیزی بگم اصلا و ابدا.

به مادرش خدمت کردم بچم کوچیکه بشور بپز همش تیکه متلک و به پسرش می‌گفت خسته ای بچه رو نگه ندار و ...بچم هم گریه میکرد هلاک میشد عین خیالش نبود وقتی شوهرم نبود.

به من هم شوهرم نبود می‌گفت از پسرم کار نکش.

من فقط توقعم از شوهرم این بود که درک کنه که مادرش فرشته نیست. دیدم امشب خودش گفت تموم چیزهایی که می‌دونه رو . اصلا ازش توقع نداشتم انقدر پشتم باشه ولی بخاطر مصلحت سکوت کنه و باعث دعوا نشه البته نمیدونست من اهل دعوا نیستم 

حالام ک کاری نداره ی هدیه بخر و  بی مناسبت بهش بده اگه گفت چیه و ب چه مناسبت بگو هدیه جایزه اسک ...

🤣🤣🤣واقعااااا

روز مادرو به زور میخرم ایییش بدم میاد ازش 😒جلوی شوهرم ناله می‌کنه فقط اون می‌ره صدای خنده اش دنیارو ورمیداره

فقط خدا ⁦❤️⁩
آدم اونجوری نمیسوزه حداقل می‌دونه از اول زرنکه  فیلم بازی نمیکنه ⁦🤦🏻‍♀️⁩مال من بازیکر میشد ج ...

😁😁😁😂

نه عزیزم مثلا بچه هاش نبودن تازه عقد کرده بودیم خودش چای میخورد برای من نمیریخت😑

از این کارای عجیب غریب زیاد میکرد بعدش خودشو میزد به اون راه. من خنگم میگفتم چی شده نکنه من رو نمبینه بعد که ادله زیاد شد دیدم نه بابا خدای سیاسته

نه عزیزم همسرم گفت شماها پادشاهی کردین خونه خودتون. ما بااین پدر مادر اذیت شدیم😑هنگ کردم همیشه جوری ...

شوهر منم همینه به ظاهر میگه چیزی تو دلشون نیست و ساده ان آخه توف سربالاس دیگه چی بگه؟ اما گاهی دردل میکنه چون مادر پدرش انگار اینو از تو جوب گرفتن منم اینجور وقتا سکوت میکنم تا خودشو خالی کنه دیگه چیزی اضافه نمیکنم😅

2706