2737
2734
وای اینو میگی یبار عقد بودیم  آب هویج می‌گرفت یه لیوان خودش خورد یه لیوان داد خواهر شوهرم یه ل ...

شوهر من اصلا به روی خودش نمی‌آورد حتی جلو اونم همین کارو بارها انجام داد

مادرشوهر من الان میگم چیکار می‌کنه . یک مدام موقع کار باارزش من از کار بارزش خودش میگه مثلا موقع زا ...

خب سیاست داره دیگه ....توهم باید جلوش دائم قربون صدقه شوهرت بری و براش میوه پوست بگیری و هی بگی عزیزم خسته ای بیا بشین و کلا ازش تعریف کنی ک ماشاالله آقاس و این حرفا ....تا این اخلاقو ی مدت تکرار کنی میبینی ک دستش رومیشه و کوتاه میاد ....بعدم ی چی بگم ب حرفای دیگران اهمیت نده بعضیا عادتشونه از خودشون و کارهاشون زیاد تعریف میکنن ....توهم تو قالب داستان حرفا و تیکه هاتو  بزن ...ب در بزن ک دیوار بشنوه ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب سیاست داره دیگه ....توهم باید جلوش دائم قربون صدقه شوهرت بری و براش میوه پوست بگیری و هی بگی عزیز ...

آخه مستقیم هم چند بار اومده شوهرم نبود گفت شما بچتو بد بار آوردی یه ماه خونه منه غذا و ظرف و ... بچه رو هم نگه نمیدارن بچم هلاک میشه از گریه تا ناهار میپزم حین پختن هم همش تیکه و متلک .

بهم چند روز پیش گفت بچتو بد بار آوردی.

بعدشم گفت پسرم خسته هست مشکل کمر داره بچه رو نده دستش.منم برای اولین بار جواب دادم گفتم با خنده شوهرم گفته من از بچگی سرکار بودم بچه همه فامیلم من نگه داشتم نکن داشتن بچه خودم کار نیست مادرشوهرم رفت تو خودش.

گفت تو غذا اینو بریز اونو نریز بازم همینجوری با خنده جواب دادم آخرم گفت مامان چایی دم کردم بشینین و کلی خندیدم . گازو گرفت غیب شد

2731
آخه مستقیم هم چند بار اومده شوهرم نبود گفت شما بچتو بد بار آوردی یه ماه خونه منه غذا و ظرف و ... بچه ...

خوب کاری کردی ....میگم که اون سیاست داره تو بایدسیاستو ب توان 100برسونی ....توهم همش بگو وای مادرشوهر فلانی انقدر قشنگ نوه داری میکنه ادم مات میمونه ...

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
خوب کاری کردی ....میگم که اون سیاست داره تو بایدسیاستو ب توان 100برسونی ....توهم همش بگو وای مادرشوه ...

منم یاد گرفتم از نوه داری مادرم میگم بازم نگه نمیدارم ولی حداقل ساکته .

یادمه من از اول که عقد کردیم مثل مادرم دیدمش تازه همش براش کار کنم که برای مادرم نکردم و هی توجه کنم بهش و...

ولی اون همیشه پیش شوهرم میگه پسرم تو خسته ای استزاحت کن و...

امشب شوهرم قلبمو آروم کرد به دردو دلام گوش کرد و تایید کرد خودشم گفت از اذیتاشون .

شوهرم همیشه می‌گفت بابات عشق منه چون می‌گفت فقط خوبیه و گفت امشب تو شاهی کردی خونه پدرت. دلم ناراحت شد براش

2738
مادرشوهر من الان میگم چیکار می‌کنه . یک مدام موقع کار باارزش من از کار بارزش خودش میگه مثلا موقع زا ...

ببین مادرشوهر منم همینه جز اون مورد ک گفتی ب بچه اش میگه خسته ای،یعنی شوهرم هر کار کنه وظیفه اش واینکه تازه کوتاهی هم کرده بخدا همه کاراشون با شوهر بلانسبت نفهم وخنگ منه،دقیقا مادر شوهرم هر حرفی میزنه پشتش دنیای حرفه، اینقدر بدجنس ان ک نگو بخدا هزاررران بار دلمو شکوندن ،اونوقت شوهر خنگ من هیچی حالیش نیس البته پیش شوهرم فیلم بازی هم میکنن زیاد

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید